مکانیکی سیار

مکانیکی سیار و تعمیرکار سیار

مکانیکی سیار از خدمات امداد خودرو کاسپین می باشد. امدادخودرو سیار کاسپین با سیستمی هدفمند در سراسر ایران آماده ارائه خدمات مکانیکی سیار می باشد. خدمات مکانیکی سیار شامل تعمیر انواع خودروهای ایرانی و خارجی در محل است. در صورت نیاز قطعات خودرو به صورت اورجینال در محل تعویض میگردد.

شماره مکانیکی سیار 02143071 می باشد. در هر کجای ایران که خودروی شما دچار مشکل شود میتوانید با شماره تعمیرکار سیار کاسپین تماس حاصل نمایید. تعمیرکاران سیار امداد خودرو کاسپین در کوتاهترین زمان خود را به محل شما می رسانند.

امکان خرابی در هر خودرویی در جاده وجود دارد. داشتن شماره مکانیکی سیار مطمئن به شما آرامش در هنگام رانندگی میدهد.مکانیکی سیار مطمئن خودروی شما را در محل بدون هزینه های اضافی تعمیر مینماید. در بسیاری از موقع نیاز به حمل خودرو نیست. خودروی شما در محل قابل تعمیر و بسیاری از قطعات نیز در محل قابل تعویض می باشند. 

خدمات مکانیکی سیار - تعمیرکار سیار

خدمات مکانیکی سیار توسط شرکت کاسپین بسیار متنوع می باشد. هر مشکلی که خودروی شما داشته باشد توسط ما در محل برطرف میگردد. امداد گران ما مجهز به قطعات اورجینال انواع خودروهای خارجی و ایرانی هستند. در صورت لزوم قطعات خودروی شما در محل تعویض میگردد. 

مهمترین مشکلاتی که در جاده برای مردم اتفاق می افتد خرابی قطعات خودرو و در نهایت خاموش شدن ماشین می باشد. 

هزینه تعمیر خودرو در محل مطابق با نرخ اتحادیه می باشد. دفتر مرکزی امداد خودرو کاسپین با سیستم هماهنگ بر روند تعمیر خودروی شما در محل نظارت میکند. تمام مراحل از پذیرش و ارسال مکانیک سیار و محاسبه هزینه تحت نظارت امداد خودرو سیار کاسپین می باشد. همچنین لوازم یدکی خودروهای خارجی مانند لوازم یدکی بنز و هیوندا و سایر برندهای معتبر موجود است.

به هیچ عنوان خودروی آسیب دیده را روشن نکنید و با آن رانندگی نکنید. این عمل موجب اسیب رساندن به سایر قطعات خودرو میگردد. در این مواقع با یک مکانیکی سیار مطمئن تماس حاصل نمایید. 

امداد خودرو شبانه روزی کاسپین با خدمات امداد جاده ای و مکانیکی سیار در خدمت رانندگان عزیز می باشد.

تعویض تسمه تایم خودرو

از خدمات مکانیکی سیار تعویض تسمه تایم خودرو در محل می باشد. تسمه تایم یکی از مهمترین قطعات خودرو است. بهتر است که تسمه تایم قبل از خرابی خودرو تعویض گردد. 

عدم تعویض به موقع تسمه تایم باعث خرابی ناخواسته خودرو در جاده می شود. در صورت بروز این مشکل تعویض تسمه تایم توسط امداد خودرو سیار کاسپین در محل شما انجام میشود. 

تعویض دینام خودرو

دینام از قطعات اصلی خودرو با مسئولیت شارژ باطری می باشد. در صورت بروز این مشکل در خودروی شما مکانیکی سیار کاسپین در محل دینام خودروی شما را تعویض مینماید. تعویض دینام شامل انواع خودروهایی مانند هیوندا, سایپا, 206, پراید, پژو, خودروهای چینی, خودروی سانتافه و سایر خودروهای ایرانی و خارجی میشود.

تیم متخصص امداد سیار کاسپین در ابتدا مشکل خودروی شما را در محل به صورت دقیق متوجه میشوند. سپس اقدام به تعمیر خودرو در محل و در صورت نیاز تعویض قطعه می نمایند. 

تمام قطعات به صورت اورجینال توسط شرکت کاسپین تعویض میگردند.

تعمیر کار سیار

آشنایی با زمان تعویض خدمات خودرو یکی از مهارت هایی است که باید درباره خودروی خود بدانید. عدم تعویض به موقع قطعات خودرو باعث ایجاد مشکلات اساسی در خودرو می شود.

هر زمانی در هنگام رانندگی که نیاز به تعویض بود با تماس با مکانیک سیار میتوانید از بروز مشکل های هزینه بر و احتمالی جلوگیری نمایید. ویژگی های برتر خدمات تعمیر خودرو در محل کاسپین هزینه های منصفانه, ارائه قطعات اورجینال, ارسال فوری در محل و تیم پشتیبانی و نظارتی قوی امداد خودرو سیار می باشد.

تعمیر سیار در محل

برای هر فردی این امکان وجود دارد که خودرو او در هر نقطه از شهر یا در خانه خود فرد دچار مشکل و نقص فنی شده باشد و قادر به حرکت نباشد تا به تعمیرگاه یا مکان مشابه برود.

در چنین شرایطی بایستی تعمیرکاری در آن حوزه بصورت سیار وجود داشته باشد تا به مشکل اتوموبیل رسیدگی کرده و امداد لازم را به آن  برساند. امدادخودرو 43071 در طی این سالها سعی بر این داشته تا بهترین امکانات و کیفیت را به کاربران خود ارائه دهد. 

در صورت نیاز به امداد خودرو سیار و یدک کش در محل تنها کافیست با ما به شماره 43071 تماس حاصل نمایید. ما سریع ترین و نزدیک ترین مکانیک سیار را نزد شما خواهیم فرستاد.

امداد خودروی شبانه روزی کاسپین آماده ارائه خدمات به مردم عزیز ایران میباشد. 

ویژگی های مکانیک سیار

یک مکانیک سیار دارای ویژگی های مختلفی است که آن را از مکانیکی های سطح شهر متمایز میکند. آن ویژگی سریع بودن و مجهز بودن آن است. مکانیک سیار بایستی از لحاظ ابزار آلات و موارد لازم برای تعمیر یک اتوموبیل تکمیل باشد و بتواند حداقل نیازها را برای متقاضی پاسخگو باشد.

در ادامه بایستی متذکر شویم که تنها تکمیل بودن ابزار و امکانات کافی نیست و بایستی در کنار آن مهرات نیز داشت تا بتوان از ابزار ها بهره برد. در واقع یک مکانیک سیار باید مجرب و کارکشته باشد زیرا هم سرعت عمل و هم دررستی کار از مهم ترین موارد در هنگام تعمیر سیار است. کلیه لوازم یدکی و الکتروموتور موتوژن برای تجهیزات تعویض لوازم یدکی موجود است.

شماره تعمیرکار سیار

برای دریافت شماره تعمیرکار سیار، شما می توانید افدامات متفاوتی انجام دهید، یکی از این اقدام ها تماس با 118 می باشد. از دیگر راه ها می توان به سرچ کردن شماره تعمیر کار سیار پرداخت.

در صورتی که نیازمند تعمیر کار سیار هستید می توانید با امداد خودرو کاسپین به شماره 43071-021 تماس حاصل نمایید تا تعمیرکاران سیار فورا ببه محل مورد نظر حاضر شده و اقدامات لازم را انجام دهند. 

مکانیک سیار جنوب تهران

مکانیک ها متعددی در جنوب تهران حضور دارند اما در شرایط شلوغی در رفت و آمد، دسترسی به این مکانیکی ها قدری دشوار می شود. مکانیک سیار جنوب تهران امداد خودرو کاسپین با اعلام آمادگی جهت خدمت رسانی مکانیکی، سعی بر این نموده تا بهترین کیفیت را در کمترین زمان ممکن در اختیار خودرو سواران محترم قرار دهد.

مکانیک سیار غرب تهران

مکانیک سیار غرب تهران با توجه به شلوغی و رفت و آمد بسیار خودرو ها در غرب تهران، از اهمیت بالایی برخوردار هستند. مکانیک سیار غرب تهران با توجه به اینکه بایستی بصورت مجهز و شبانه روزی فعالیت کنند به وجود نیروی بالا در این منطقه نیاز دارند. امدادخودرو کاسپین با تلاش بر تامین این نیرو، آماده امداد رسانی به شما در غرب تهران نیز می باشد.

مکانیک سیار شرق تهران

مکانیک سیار شرق تهران به دلیل خروجی اتوبان مشهد نیز یکی از مهم ترین مسیر ها به شمار می رود و همواره برای تردد کنندگان در این راه ها، مکانیک سیار از مهم ترین امکانات راه محسوب می شود. در مواقعی که در طول جاده هستید یا در شهر رفت و آمد می کنید، لازم است تا شماره مکانیک سیار شرق را به همراه داشته باشید.

خدمات مکانیکی سیار امداد خودرو کاسپین

مکانیکی سیار امداد خودرو کاسپین شامل خدمات متنوع تعمیر خودرو در محل برای انواع خودروها میشود. خدمات تعمیرکار سیار و مکانیکی سیار شامل موارد زیر میگردد:

  • مکانیکی سیار تنظیم چرخ خودرو
  • مکانیکی سیار شمع و وایر خودرو
  • مکانیکی سیار خدمات باطری خودرو
  • مکانیکی سیار خدمات برق خودرو
  • خدمات تعمیرکار سیار لنت و دیسک و صفحه خودرو
  • تعویض تسمه تایم
  • تعمیرات جلوبندی اتومبیل
  • خدمات سرویس ضد یخ خودرو
  • خدمات تعویض رادیاتور خودرو در محل
  • پنچر گیری سیار

سوالات متداول مکانیکی سیار خودرو

مکانیکی سیار کاسپین چه مناطقی را تحت پوشش قرار میدهد؟

شرکت امداد خودرو کاسپین خدمات تعمیر خودرو در محل را در سراسر کشور از جمله تهران و حومه انجام میدهد. تمام مناطق 22 گانه تهران تحت پوشش خدمات مکانیکی سیار کاسپین میگردد.

اصلی ترین خدمات مکانیکی سیار کدامند؟

کلیه خدمات مکانیکی سیار در محل انجام میگردد. در ابتدا عیب خودرو را بدون تحمیل هزینه اضافی رفع مینماییم. در صورت نیاز به تعویض قطعه نیز قطعه خودرو با قطعه ای اورجینال تعویض میگردد.

چه خودروهایی شامل مکانیکی سیار میشوند؟

تمام خودروهای ایرانی و خارجی. خودروهای مانند هیوندای, بی ام و, سانتافه, کلیه خودروهای چینی, خودروهای شاسی بلند و سایر خودروهای وارداتی شامل میشود. خودروهای ایرانی نیز مانند تندر, پژو و پراید و سایر نیز شامل خدمات ما می گردد.

هزینه مکانیکی در محل به چه صورت محاسبه میگردد؟

هزینه مکانیکی در محل به فاصله خودرو تا محل ماشین امداد خودرو و نوع عیب خودرو بستگی دارد.  تمام هزینه های مکانیکی سیار امداد خودرو کاسپین مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدرخواست امداد خودرو