امداد خودرو جاده ای

شماره تماس امداد جاده ای

امداد خودرو جاده ای از خدمات امداد خودرو کاسپین به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته می باشد. برای هر خودرویی امکان خرابی و مشکل در جاده وجود دارد. در صورت بروز مشکل میتوانید با شماره تماس امداد خودرو جاده ای به شماره 1693 تماس حاصل نمایید.

شرکت امداد خودرو جاده ای کاسپین با هزاران یدک کش با انواع خودروهای مختلف میتواند انواع خودروهای ایرانی و خارجی را در محل تعمیر و یا به تعمیرگاه حمل نماید. 

ارائه خدمات امداد جاده ای با قیمت متعارف اتحادیه و در زمانی کم با ضمانت انجام میپذیرد. شرکت امداد جاده ای کاسپین با 23 سال تجربه امداد خودرو توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید. شماره امداد خودرو جاده ای در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشد.

امداد خودرو جاده ای

شماره امداد خودرو جاده ای

برای دریافت شماره امداد خودرو جاده ای شما هم میتوانید از طریق تماس با 118 این درخواست را داشته باشید و هم میتوانید توسط سایت امداد خودرو های موجود تماس مستقیم داشته باشید. 

امداد خودرو 1693 یکی از آن امداد خودروهایی است که در این حوزه فعالیت می کند، شما نیز می توانید با شماره 1693 برای درخواست امداد خودرو جاده ای تماس حاصل نمایید.

در خدمات امداد خودرو جاده میتوان به خدمات امداد خودرو کرمان موتور نیز اشاره کرد. با خدمات پیشرفته امداد در محل میتوانید بهترین کیفیت امداد خودرو را دریافت نمایید.

اطمینان در سفر با امداد خودرو جاده ای مطمئن

با هدف افزایش آرامش در سفر امداد خودروی جاده ای کاسپین با کادری مجرب در خدمت شما عزیزان می باشد. خدمات امداد جاده ای با قیمت مناسب و ارائه ضمانت انجام می پذیرد. تعرفه امداد جاده ای متناسب با نرخ اتحادیه با قیمتی مناسب ارائه میشود. 

امداد خودو جاده ای کاسپین نزدیک به 23 سال در حال خدمت رسانی در جاده های کشور می باشد. حمل خودرو با انواع یدک کش چرخگیر, کفی خودرو بر, یدک کش دکل دار و انواع جرثقیل انجام میپذیرد. 

با تماس با امداد خودروی جاده ای 1693 میتوانید از خدمات مکانیکی سیار و حمل خودرو نزدیکترین امداد خودروی جاده ای برخوردار گردید.

خدمات ارائه شده در امداد خودرو جاده ای کاسپین

امداد خودرو جاده کاسپین خدمات زیر را به شما عزیزان ارائه میدهد:

 • حمل خودرو به تعمیرگاه مجاز مرکزی در داخل شهر.
 • حمل خودرو در جاده های کشور به نزدیکترین شهر برای تعمیر تخصصی.
 • ارائه باطری اورجینال با توجه به نوع خودرو.

خدمات قابل ارائه امداد جاده ای در محل:

 • آپاراتی سیار و پنچرگیری در محل.
 • باطری به باطری سیار.
 • تعمیر خودرو و در صورت نیاز تعویض قطعات اورجینال.
 • تعویض لنت و دیسک و صفحه.
 • خدمات تعویض روغن در محل.
 • خدمات برق خودرو در محل.
 • تست فیوز.

قابل توجه اینکه هزینه سوخت بر عهده مشتری می باشد. برای دریافت مشاوره رایگان و برآورد هزینه های خودروی خود در هر زمان میتوانید با امدادخودرو شبانه روزی کاسپین تماس حاصل نمایید.

ضرورت امداد خودرو جاده‌ ای

امداد خودرو جاده ای از ضروری ترین نیروهای امداد خودرو می‌باشد، وظیفه امداد خودرو جاده ای این است که در صورت بروز مشکل برای مسافران در جاده در جایی که دسترسی به تعمیرگاه و مکان مشابه وجود ندارد، حضور پیدا کند.

امداد خودرو جاده ای بایستی مجهز باشد تا در مواقعی که بایستی به منطقه مورد نظر اعزام شود، در سریع ترین رمان ممکن بدون اینکه دچار کمبود ابزار شود، بتواند امداد لازم را به مسافران برساند.

امداد خودرو جاده ای 1693 آمادگی خود را برای امداد رسانی جاده ای به شما عزیزان اعلام می کند. در صورت نیاز می توانید با شماره 1693 تماس حاصل نمایید. امداد خودرو کاسپین تضمین آرامش شما در جاده های کشور. 

امداد خودرو جاده ای کاسپین

برای هر راننده ای ممکن است پیش بیاید که دچار خرابی خودرو در جاده شود. در این حالت ابتدا خودرو را در مکانی امن متوقف نمایید. سپس با شماره امداد خودرو جاده ای کاسپین تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما در ابتدا نیاز خودروی شما را بررسی خواهند کرد. سپس با توجه به نیاز و نوع خودرو شما یدک کش جاده ای مناسب را در محل شما عزیزان ارسال خواهند کرد. 

امداد خودرو کاسپین ارائه دهنده انواع خدمات تعمیر خودرو در تمام جاده های کشور و حمل خودرو در صورت نیاز می باشد.

چرا امداد خودرو جاده ای کاسپین

امداد خودرو کاسپین با تجربه چندین ساله و  گذراندن دوره های تخصصی زیر نظر گروه صنعتی ایران‌خودرو که شرکت مادر و اصلی تولیدکننده خودروهای تحت پوشش امدادخودرو ایران است، از توانایی کافی برای ارائه خدمات امدادی و حمل ایمن و اصولی خودرو برخوردار است.

در کنار این موارد، عیب خودرو آسیب دیده تنها در صورتی که قابل برطرف کردن در محل نباشد، توسط امدادخودرو کاسپین حمل می‌شود در حالی که بسیاری از امداد خودروهای متفرقه برای حفظ حاشیه سود خود ممکن است خودرویی که امکان رفع عیب در محل را دارا است نیز به تعمیرگاه حمل کرده و عیب خودرو را بزرگ‌تر از آنچه هست بیان کنند و با این روش هزینه‌های سرسام‌آوری را از مالک خودرو دریافت کنند.

امدادخودرو ایران در کنار تجربه و تخصص کادر فنی خود، با تجهیز ناوگان خود به انواع خودروهای خدماتی و امدادی از جمله خودروهای ویژه حمل، توانایی حمل خودرو معیوب را با روشی اصولی و تجهیزات و ناوگانی مناسب با خودروهای تولیدی شرکت ایران‌خودرو دارا است. بنابراین مالک خودرو دغدغه‌ای بابت آسیب دیدن خودرو در زمان حمل نخواهد داشت.

علاوه بر این حمل خودرو به  نمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران‌خودرو و استفاده از کادر با تجربه و متخصص و همچنین قطعات یدکی اصلی در این تعمیرگاه‌ها نیز می‌تواند تضمین کننده تعمیر خودرو به اصولی‌ترین شیوه ممکن باشد.    

عواقب تماس با امداد خودرو جاده ای غیرمعتبر

امداد خودرو جاده ای کاسپین به عنوان تیم امدادی که دارای شبکه بسیار گسترده امدادی به خودروهای ویژه حمل است می‌تواند در مواقع لازم، بهترین خدمات از جمله حمل ایمن خودرو به نمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران‌خودرو را به بهترین شکل ارائه دهد.

در هنگام بروز مشکل برای خودرو حتما با یک امداد خودرو جاده ای مطمئن تماس حاصل نمایید. تماس با شماره امداد جاده ای نامعتبر عواقب بدی دارد که شامل موارد زیر می باشند:

 • عدم رعایت اصول استاندارد حمل خودرو در آسیب رسیدن به خودرو در حین حمل و نقل.
 • تحمیل هزینه های گزاف و نامتعارف.
 • تعویض قطعات با قطعات تقلبی و غیر اورجینال.
 • حمل خودرو به تعمیرگاه های غیر مجاز فقط به دلیل دریافت پورسانت توسط امداد خودرو.

 

حمل غیر اصولی خودرو می‌تواند به سیستم تعلیق و  جلوبندی، سیستم انتقال قدرت (با توجه به محور محرک خودرو)، شاسی و اکسل خودرو و حتی قطعات ظاهری همچون سپر و مه شکن ها آسیب جدی وارد کند. تعمیر بیشتر  این قطعات مشمول پرداخت هزینه‌های سنگین است که معمولا امدادخودروهای متفرقه زیر بار پراخت آن نخواهند رفت و حتی این مساله که مسبب بروز آن عیب هستند را نیز نخواهند پذیرفت.

 تیم‌هایی که فاقد صلاحیت و بعضاً مجوزهای لازم برای حمل خودرو هستند و خودرو شما را به تعمیرگاه‌هایی که با آن‌ها قرارداد داشته و از آن‌ها پورسانت دریافت می‌کنند حمل خواهند کرد.

اگر از وجود تخصص کافی در تعمیرگاهی که خودرو شما توسط امداد خودروهای متفرقه به آنجا منتقل می‌شود و استفاده از قطعات یدکی استاندارد و اصلی صرف نظر کنیم، به مساله مهم‌تری می‌رسیم و آن هم حمل صحیح خودرو است.

علاوه بر این از آنجایی که تحت پوشش بیمه بودن یا نبودن امداد خودروهای جاده ای متفرقه نیز مشخص نیست، بنابراین در عمل کسی پاسخگوی خسارات وارده در اثر حمل غیر صحیح نخواهد بود. 

اما با فرض حمل صحیح و اصولی نیز، تعمیرگاهی که خودرو معیوب به آن منتقل می‌شود نیز باید دانش فنی کافی برای تعمیرات اصولی خودرو منتقل شده را داشته باشد و از قطعات یدکی استاندارد و اصلی نیز استفاده کند در غیر این صورت، تعمیرگاه و شخص تعمیرکار می‌تواند منجر به وارد آمدن خسارات فنی قابل توجهی به خودرو معیوب شود.