امداد خودرو شبانه روزی

امداد خودرو شبانه روزی

امداد خودرو شبانه روزی یکی دیگر از خدمات امداد خودرو های کشور می باشد. امداد خودرو شبانه روزی بدین معنا است که شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز خدمات امداد خودرو را دریافت نمایید.

اگر تردد شما به گونه ای است که در شب اتفاق می افتد، بایستی در نظر داشته باشید که حتما شماره امداد خودرو شبانه روزی و 24 ساعته را به همراه داشته باشید تا در صورت بروز مشکل حتما به آن زنگ بزنید. شماره امداد خودرو کاسپین 02143071 می باشد. در هر ساعتی که نیاز به کمک داشتید کافیست بر روی لینک پایین همین صفحه کلیک کنید. 

این شماره به شبکه سراسری امدادی کشور متصل است. پس از شماره گیری به کارشناسان ما وصل خواهید شد. با توجه به محل و نوع خودرو نزدیک ترین امداد خودرو را برای شما ارسال خواهیم کرد.

امداد خودرو شبانه روزی تهران

امداد خودرو شبانه روزی تهران

امداد خودرو شبانه روزی کاسپین با قرار دادن یدک کش در تمام ناطق تهران بصورت شبانه روزی در هفت روز هفته آماده خدمت رسانی است. امداد خودرو شبانه روزی تهران کاسپین با داشتن نیروهای مجرب و آموزش دیده در نقاط مختلف تهران، توانسته رضایت مشتریان خود را در سریع بودن زمان خدمت و امداد رسانی بدست آورد.

هدف از پخش کردن یدک کش های امداد در نقاط مختلف تهران این است تا بتوانیم در صورت نیاز شما به امداد خودرو، خودرو امداد را در سریع ترین زمان ممکن به شما برسانیم. برای یافتن شماره امداد خودرو شبانه روزی راه مطمئنی را به شما پیشنهاد میکنیم. شما میتوانید با شماره گیری 43071-021 با مرکز امداد خودرو انرژی کار کاسپین تماس بگیرید. و از این شرکت تقاضای اعزام مکانیک سیار یا یدک کش به محل وقوع خرابی را بکنید.

شماره امداد خودرو شبانه روزی

شماره امداد خودرو شبانه روزی

شماره امداد خودرو شبانه روزی 1693 به صورت سراسری می باشد. این شماره متصل به شبکه گسترده در تمام جاده ها می باشد. کافیست با این شماره تماس گرفته تا امداد خودرویی مطمئن در هر ساعتی از شبانه روز که خواهید به محل شما اعزام گردد. مزایای این شماره سادگی در به خاطر سپردن و اتصال به شبکه سراسری می باشد.

امداد خودرو کاسپین به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات در سراسر ایران می باشد. خودروبر های ما در سراسر ایران به صورت متمرکز مستقر می باشند.

نکات مهم امداد رسانی شبانه روزی

در امداد رسانی شبانه روزی بایستی برخی نکات را رعایت کنیم تا از وقوع خطرات احتمالی برای خود و دیگران جلوگیری کنیم.

  • خودرو خود را تا حد امکان به حاشیه راه نزدیک کنیم.
  • در صورت بروز مشکل در شب چراغ های خود را روشن کنیم.
  • چراغ های خطر خود را روشن کنیم.
  • تابلو خطر را نصب کنیم.
  • به هیچ عنوان اقدامی برای تعمیر نکنیم تا امداد شبانه روزی به ما برسد.

همچنین امداد گران نیز باید نکات زیر را رعایت نمایند:

  • مجهز بودن به چراغ قوه های قوی با نور زیاد.
  • در مواردی که تصادف رخ داده باشد امکان لیز بودن اطراف تصادف وجود دارد. به همین دلیل امداد گر باید تصمیماتی جهت جلوگیری از سر خوردن موتور سوار ها اتخاذ نماید.

امداد خودرو کاسپین تمام خدمات امداد جاده ای را در سراسر ایران به صورت شبانه روزی ارائه میدهد.

یدک کش شبانه روزی

از ویژگی های امداد خودرو مجهز بودن به انواع یدک کش های شبانه روزی به صورت پراکنده و آماده می باشد. امداد خودرو شبانه روزی کاسپین مجهز به انواع یدک کش ها و جرثقیل های حمل خودرو می باشد. همچنین کادر حرفه ای ما در محل خودروی شما را تعمیر میکند. تعمیر خودرو در محل باعث میشود دیگر به حمل خودرو و پرداخت هزینه های اضافی در تعمیرگاه نیازی نداشته باشید. 

تماس با شماره امداد خودرو شبانه روزی مطمئن در هزینه های شما صرفه جویی میکند. خودروی شما به صورت مطمئن تعمیر شده و از خرابی های احتمالی آینده نیز جلوگیری خواهد شد.

امداد خودرو تهران

امداد خودرو تهران در تمام مناطق شمالی، جنوبی، شرقی و غربی حضور دارد و آماده خدمت رسانی به تمامی عزیزان خودرو سوار می باشد. امداد خودرو تهران به دلیلی حجم بالای ترافیک و همچنین اهمیت زمان برای کاربران، بایستی در سریع ترین زمان ممکن خدمات لازم را به کاربران ارائه دهد.

امداد خودرو تهران کاسپین با شبانه روزی بودن خود، توانسته تا در طی سالیان گذشته مشتریان خود را راضی نگه داشته و همچنین خود را از جهات سرویس دهی و نحوه سرعت عملکرد، ارتقا دهد. 

در صورت نیاز به امداد خودرو تهران بصورت شبانه روزی می توانید با امداد خودرو کاسپین به شماره 43071-021 تماس حاصل نمایید.

امداد خودرو شبانه روزی غرب تهران

غرب تهران همواره از مهم ترین مکان ها و مسیرهای تردد به شمار می رود، زیرا از سویی به کرج راه دارد و بسیاری از افرادی که ساکن کرج هستند اما در تهران مشغول به کار هستند در این مسیرها تردد دارند و از سویی دیگر اکثر شرکت ها در غرب تهران واقع شده اند. این دو عامل باعث شده تا غرب تهران از جمله شلوغ ترین راه ها تلقی شود.

تردد های شبانه نیز در این بخش از تهران بسیار است فلذا علاوه بر امداد خودرو شبانه روزی کرج، بایستی امداد خودرو شبانه روزی غرب تهران نیز برای امداد رسانی آماده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدرخواست امداد خودرو