امداد خودرو شبانه روزی

امداد خودرو شبانه روزی

شماره یدک کش شبانه روزی

شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز با خودروی خود به مکان های مورد نظرتان بروید. و خیالتان راحت باشد که اگر اتفاقی برای اتومبیلتان رخ بدهد، امداد خودرو شبانه روزی در هرساعت از شبانه روز در خدمت شما میباشد. البته به شرط اینکه شماره تلفن امداد خودرو را به همراه داشته باشید. در تهران چندین شرکت فعال در حوزه امداد جاده ای وجود دارد ولی همه آنها 24 ساعته فعالیت نمیکنند. و فقط ساعاتی از شبانه روز را به این کار میپردازند. اما بعضی از شرکت های دارای یدک کش و مکانیک سیار هستند که به صورت 24 ساعته در شهر فعالیت میکنند.

پس اگر شرایط شما به گونه ای میباشد که در ساعات شبانه به محل کار خود یا منزل میروید،حتما از شماره امداد خودرو شبانه روزی استفاده نمایید. چون فقط یدک کش هایی که در شب فعالیت میکنند به کارتان می آیند. بعلاوه اینکه همراه داشتن شماره امداد خودرو نیز بسیار به کمتر شدن اتلاف وقت کمک میکند. و همچنین ممکن است که به علت اینکه تعداد یدک کش و مکانیک سیار در شب کمتر از روز میباشد،مدت بیشتری منتظر یدک کش بمانید. لذا ذخیره داشتن تلفن امداد خودرو در تلفن همراهتان یک امر ضروری میباشد.

به طور معمول اگر شماره امداد خودرو را در تلفن همراه خود نداشته باشید، معمولا از طریق گوگل به جستجوی تلفن تماس امداد خودرو میگردید. چون در نیمه شب سامانه 118 پاسخگو نمیباشد. اما حواستان باشد که به هر جرثقیل سیار که در اینترنت فعالیت میکند اعتماد نکنید. چون هستند افرادی که با ساختن وبلاگ و یا سایت جعلی در این حرفه ورود میکنند. و نه تنها خودروی شما را تعمیر نمیکنند، بلکه اخاذی و کلاهبرداری نیز میکنند. همچنین با گسترش فضای مجازی اگر در اینستاگرام بدنبال امداد خودرو بودید، حواستان به افراد سودجوی به ظاهر امدادگر باشد.

امداد خودرو
شما میتوانید با شماره گیری 1693 بدون کد در تهران در هر ساعت از شبانه روز تقاضای اعزام امدادگر نمایید.

برای یافتن شماره امداد خودرو شبانه روزی راه مطمئنی را به شما پیشنهاد میکنیم. شما میتوانید با شماره گیری 43071-021 با مرکز امداد خودرو انرژی کار کاسپین تماس بگیرید. و از این شرکت تقاضای اعزام مکانیک سیار یا یدک کش به محل وقوع خرابی را بکنید.

دیدن مقالات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امداد خودرو فوری
09391171560