شماره تلفن یدک کش – امداد خودرو

شماره تلفن یدک کش

همه کسانی که خودرو دارند برای رسیدگی و مواظبت از خودروی خود، نیازمند یکسری خدمات و سرویس ها میباشند. سرویس هایی از جمله مکانیکی، تعویض روغن و قطعات مصرفی، صافکاری و نقاشی و همچنین امداد خودرو. همچنین تامین سوخت اتومبیل و سرویس های مختلف و متنوعی که برای خودرو نیاز مبرم میباشد. یکی از خدماتی که نام برده شد، امداد خودرو برای حمل خودرو به تعمیرگاه و یا تعمیر در محل در مواقع خرابی میباشد. لذا میتوان با به همراه داشتن شماره تلفن یدک کش یا جرثقیل سیار، در اسرع وقت به این مشکل رسیدگی نماییم.

روزانه خیابان های شهر تهران شاهد خرابی و یا سانحه انواع و اقسام اتومبیل هستند. در وضعیت خیابان های سطح شهر که امروزه وجود دارد، خرابی و یا تصادف خودرو مشکلات بسیاری به همراه دارد. مشکلاتی از جمله اتلاف وقت راننده و رانندگان دیگر که در آن مسیر در حال رفت و آمد هستند. با اینکه امداد خودرو یا همان خودروهای امدادی در سراسر جاده های تهران در جال گشت زنی هستند. اما با این حال باز مدتی زمان میبرد. در کشور ما که تا اتفاقی برایمان نیفتد به پیشگیری از آن فکر نمیکنیم و شماره امداد خودرو را نداریم. داشتن شماره تلفن یدک کش در این وضع خیابان های شهر به کمتر شدن اتلاف وقت کمک بسیاری میکند.

پس چه بهتر که تا وقت داریم و مشکلی برایمان پیش نیامده، در گوگل جستجو کنیم و شماره تلفن یدک کش را پیدا کنیم. و یا از سامانه 118 شرکت مخابرات آن را دریافت نماییم. همچنین در این مساله باید دقت زیادی نمود و گول هر تبلیغاتی و هر سایتی را در فضای مجازی نخوریم. و فقط به امداد خودرو دارای مجوز از اتحادیه اعتماد نماییم. چون اولا از پشتیبانی آنها مطمئن هستیم و دوما میتوانیم در صورت تخلف از آنها در صنف شکایت کنیم.

شماره یدک کش امداد خودرو

برای کسانی که دارای اتومبیل هستند، همراه داشتن شماره تماس یدک کش امداد خودرو واجب میباشد. همانطور که برای خودرو داشتن بنزین اجتناب ناپذیر است. چرا که بنزین اتومبیل باعث راه رفتن آن شده و اگر نباشد، آن ماشین عملا بی استفاده باقی خواهد ماند. این روزها در شهر های بزرگ همیشه و در همه ساعات شبانه روز شاهد ترافیک شدید هستیم. و در برخی از مناطق این ترافیک در تمامی ساعات شبانه روز  وجود دارد. همچنین جرثقیل های امداد خودرو نیز به صورت گشت زنی در جاده ها حضور دارند.

با اینکه ترافیک در سطح شهر روز به روز درحال افزایش میباشد، اما باز هم سازندگان خودرو تعداد بیشتری خودرو تولید میکنند. خیابانها نیز کشش حضور این تعداد ماشین در حال رفت و آمد را ندارند، چه برسد به خودروهای پارک شده در کنار خیابانها. پس باید برای این معضل راه حلی اندیشیده شود. و این معضل تا وخامت آن بیشتر نشده افزایش پیدا نکند. البته شهرداری ها به دنبال راه حل هایی برای بیشتر کردن جاده ها و گسترش عرض آنها هستند. با این حال ازدیاد اتومبیل و تولید و واردات بیش از پیش آن، ما را نیازمند بیشتر شدن امداد خودرو میکند.

یکی از راه حل های اصلی برای بیشتر نشدن ترافیک بر اثر خرابی ماشینها و یا تصادفها، امداد خودرو میباشد. حضور یدک کش در سطح شهر به اندازه مورد نیاز، میتواند کمک شایانی به کمتر شد معضل ترافیک کند. اگر یدک کش امداد خودرو به صورت دائمی در خیابانها وجود داشته باشد، میتواند تا حد زیادی از ترافیک شهری و اتلاف وقت رانندگان دیگر جلوگیری بعمل آورد. چرا که زمان کمتری برای رفتن به محل وقوع خرابی لازم است.

اگر امداد خودرو بتواند در محل ماشین را تعمیر کند، زمان کمتری از راننده تلف میشود. و در صورت حمل خودرو به تعمیرگاه، قطعا چند روزی اتومبیل ایشان در تعمیرگاه برای رفع خرابی خواهد بود.

دلایل تماس با تلفن یدک کش امداد خودرو

شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین این خدمات را با پایین ترین قیمت به شما رانندگان عزیز ارائه مینماید. این شرکت با سابقه فعالیت در حوزه خدمات خودرو، این سرویسها را با بهترین کیفیت و البته قیمت مناسب به شما ارائه مینماید. شما میتوانید شماره تلفن امداد خودرو کاسپین را از طریق جستجو در گوگل و یا از سامانه 118 دریافت نمایید. و پس از آن با شماره گیری 1693 بدون کد به صورت سراسری یا شماره 43071-021 در تهران تماس بگیرید.

و از امداد خودرو انرژی کار کاسپین تقاضای ارسال یدک کش کنید. و ما را مفتخر به خدمت رسانی به خود نمایید. و از خدمات متنوع ما از جمله امداد خودرو، مکانیکی، صافکاری و نقاشی بهره مند شوید. همچنین پس از اتمام کار خودروی خود را با سرویس کامل قطعات با رضایت کامل تحویل بگیرید. و کیفیت را به معنای واقعی مشاهده نموده و از رانندگی دوباره با خودروی خود لذت ببرید. مکانیکی و صافکاری و نقاشی انواع ماشین های چینی، محصولات کیا و هیوندای ،فقط بخشی از خدمات قابل ارائه شرکت انرژی کار کاسپین میباشد.

برای درخواست ارسال یدک کش از امداد خودرو انرژی کار کاسپین، فقط کافیست تا با شماره تلفن 1693 و یا 43071-021 تماس حاصل نموده و ما را برای خدمت رسانی به خود مفتخر کنید. با تشکر از نگاه زیبای شما. امدادخودرو انرژی کار کاسپین در خدمت شما عزیزان میباشد.

انواع یدک کش خودرو

شماره تماس یدک کش خودرو

امداد خودرو کاسپین انواع یدک کش خودرو را در اختیار دارد. با توجه به شرایط امدادخواه بهترین یدک کش خودرو در محل ارسال میگردد. یدک کش های خودرو امداد خودرو کاسپین شامل یدک کش نیسان چرخگیر, کفی خودرو بر, یدک کش زنجیری, نیسان دکل دار و.. می باشد. ما به صورت تخصصی در ابتدا سعی مان بر این است که خودرو را در محل تعمیر نماییم. در صورتی که نیاز به حمل خودرو باشد, امداد خودرو کاسپین خودروی شما را به تعمیرگاه مجاز خودرو حمل مینماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امداد خودرو فوری
09391171560