امداد خودرو 24 ساعته

امداد خودرو 24 ساعته

این روزها در تمامی ساعات شبانه روز افراد مختلف در تهران با اتومبیل خود تردد میکنند. عده ای بخاطر شغلشان مجبورن نیمه شب به محل کارشان بروند. عده ای دیگر نیز از محل کار خود به سمت محل سکونت خود میروند. با وجود عدم سرویس دهی کافی سیستم حمل و نقل عمومی و یا تاکسی ها و دیگر وسایل نقلیه عمومی، افراد باید با اتومبیل شخصی خود تردد نمایند. لذا ممکن است که خودرویشان در وسط خیابان خراب شود و به امداد خودرو 24 ساعته نیاز داشته باشند.

این که از لفظ امداد خودرو 24 ساعته استفاده نمودیم، به این علت است که فقط امداد خودرو شبانه روزی در ساعتهای خاص فعالیت میکنند. و عده زیاد از شرکت های دارنده یدک کش امداد خودرو امکانات و منابع لازم را برای کار در تمام ساعات شبانه روز را ندارند. پس به همراه داشتن شماره تماس امداد خودرو آن هم به صورت شبانه روزی یک امر فوق ضروری محسوب میشود. پس چه بهتر که قبل از وقوع اتفاق به فکر رفع آن باشیم.

رانندگی در شب بخاطر اینکه دید راننده به اندازه چشمگیری کاهش میابد، کار دشواری است. و حتی در برخی از موارد باعث وقوع تصادف در حین رانندگی خواهد شد. پس چه بهتر شرکت امداد خودرو که شماره آن را بهمراه داریم، بتواند خدماتی مانند صافکاری و نقاشی را هم ارائه نماید. و حتی مکانیکی انواع خودرو را بتواند انجام دهد. و از لحاظ هزینه و وقت بسیار برایمان به صرفه خواهد بود.

اگر در نیمه شب اتومبیل شما در وسط خیابان دچار خرابی و یا سانحه شد، سامانه 118 مخابرات در دسترس نمیباشد. و شما فقط راه حل جستجو در گوگل را پیش روی خود خواهید داشت. مگر اینکه شماره امداد خودرو سراسری به شماره 1693 بدون کد و یا شماره امداد خودرو تهران به شماره 43071-021 را بهمراه داشته باشید.

امداد خودرو 24 ساعته کاسپین

ما برای شما رانندگان عزیز پیشنهاد ویژه ای داریم. و آن هم استفاده از خدمات متنوع شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین میباشد. شرکت امداد خودرو با چیزی حدود 20 سال سابقه فعالیت، در زمینه های متنوعی فعالیت میکند. در حوزه امداد جاده ای و حمل خودرو و اعزام یدک کش بخش اولیه خدمات ماست. بخش مکانیکی و تعمیرات خودرو در بیش از 1000 تعمیرگاه مجاز در سراسر کشور نیز موجود میباشد.

بخش صافکاری و نقاشی انواع ماشین های ایرانی و خارجی نیز در خدماتمان وجود دارد. و از این بابت تمامی خدمات خودرو حتی برق اتومبیل هم در دسترس قرار دارد. و مشتریان گرامی میتوانند از تمامی خدمات نامبرده شده با قیمت مناسب و کیفیت بالا استفاده کنند. و همین موضوع باعث شود که شخص امدادخواه به مشتری دائم امداد خودرو کاسپین بدل شود.

مکانیکی و صافکاری و نقاشی انواع ماشین های چینی فقط بخشی از خدمات امداد خودرو کاسپین میباشد. همچنین مکانیکی و صافکاری و نقاشی محصولات هیوندای و کیا نیز از خدمات قابل ارائه امداد خودرو کاسپین میباشد. شما میتوانید این خدمات را با تخفیف مناسب و کیفیت بسیار بالا از ما درخواست نمایید.

شما میتوانید با شماره گیری 1693 بدون کد به صورت سراسری درخواست امداد رسانی کنید. همچنین میتوانید با تماس با شماره 43071-021 نیز در شهر تهران از امداد خودرو انرژی کار کاسپین تقاضای ارسال مکانیک سیار نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدرخواست امداد خودرو