خودرو بر

خودرو بر
درخواست خودرو بر

خودرو بر تهران

خودرو بر یکی از وسیله های مهم و ضروری برای حمل خودرو است و در طی سالهای اخیر، پر طرفدار ترین و ایمن ترین نوع حمل خودرو، حمل خودرو با خودرو بر شناخته شده است. خودرو بر نه تنها در بحث امدادی بلکه در بحث جابجایی خودروها در سطح شهر نیز استفاده می شود.

خودروبرها برای حمل خودروهای لوکس و مدل بالا بسیار مناسب تر از سایر روش هاست چون در این روش به هیچ وجه فشاری بر روی ماشین شما ایجاد نخواهد شد و این باعث عدم آسیب رسانی می شود.

حمل خودرو با جرثقیل

حمل خودرو با جرثقیل یکی دیگر از روش های خودرو بری می باشد که توسط ماشین یدک کش نیسان صورت میگیرد. این روش به مراتب در جاده ها و مسیرهای بین شهری رایج تر است زیرا سریع تر از دیگر امکانات حرکت میکند و راحت تر از بقیه وسایل خودروبری، خودرو را یدک کشی میکند.

حمل خودرو با جرثقیل توسط کامیون ها نیز اجرا میشود و گاها شما آنها را در سطح شهر مشاهده کرده اید. کامیون ها نیز برای خودرو های سنگین تر مورد استفاده قرار میگیرد.

قمیت خودروبر

قیمت خودروبر بر اساس شرایط مختلف قابل تغییر می باشد. از جمله مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت خودروبر، میزان مسافت موجود از محل خودرو تا تعمیرگاه است و همچنین نوع خودرو و وزن آن نیز بر روی قیمت خودروبر تاثیرگذار خواهد بود.

خودروبرها بایستی تحت نظارت اتحادیه و با قیمت مشخص و مصوب اتحادیه مشغول به فعالیت باشند. دریافت هرگونه وجه اضافه و خارج از عرف مصوب  از صاحب خودرو، غیر مجاز میباشد.

کفی خودرو بر

کفی خودرو بر یکی از مناسب ترین روش ها برای حمل خودرو میباشد. علت این مناسب بودن این است که جابجابب خودرو با کفی خودرو بر به مرتب امن تر و بهتر از سایر روش هاست. بسیاری از افراد در هنگام نیاز پیدا کردن به امداد خودرو، خواستار کفی خودرو بر هستند تا از لحاظ جوانب و بدنه ماشین خسارتی به آنها وارد نشود.

قیمت کفی خودرو بر

قیمت کفی خودروبر نیز مانند دیگر وسایل امداد خودرو، متفاوت است و همچنین تحت نظر اتحادیه فعالیت میکند و بایستی تمامی قمیت های تصویب شده را از آنان دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امداد خودرو