امداد خودرو هیوندای

امداد خودرو هیوندای و کیا

امداد خودرو هیوندای و امداد خودرو کیا در تهران و سراسر ایران از خدمات امداد خودرو کاسپین می باشد.

بخشی از خودرو های رایج که معمولا زیاد آنها را در کشورمان میبینیم، خودرو های هیوندای و کیا میباشند. وجود همچین خودروهای پیشرفته و به روزی در کشور،ما را ملزم به فراگیری دانش تخصصی این نوع اتومبیلها میکند. این دانش ها شامل مکانیکی و تعمیر خودرو، صافکاری، سیستم برق اتومبیل و قسمت های کامپیوتری این نوع ماشین ها میباشد. لذا لازم است متخصصان داخلی در زمینه های نامبرده، علم خود را نسبت به خودروها و تکنولوژی های داخل کشور، به روز رسانی نمایند. در این قسمت با خدمات امداد خودرو هیوندای و امداد خودرو کیا آشنا میشوید.

مکانیکی و تعمیر هیوندای و کیا

مکانیکی و صافکاری کیا و هیوندای

مکانیکی و تعمیرات هیوندا و کیا از خدمات امداد خودرو هیوندا و امداد خودرو کیا در سراسر کشور توسط شرکت امداد خودرو کاسپین می باشد.

ما در شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین، در این عرصه فعالیت گسترده ای نیز داریم. بخش مکانیک اتومبیل در شرکت با 20 دهه فعالیت، اقدام به تعمیر هرگونه خودرو چه ایرانی و چه غیر ایرانی مینماید. از ماشین هایی که اقدام به عیب یابی و تعمیر آن میشود، اتومبیلهای نامبرده میباشد. این ماشین ها از بروزترین تکنولوژی های روز بهره میگیرند. کسانی که اقدام به تعمیر این خودرو های پیشرفته میکنند، نیازمند دانش روز و مربوط به همان کمپانی سازنده میباشند. اتومبیلهای خوش ساختار و پرقدرت که هر راننده ای آرزوی داشتن آنها را میکند. به لحاظ تعلیق و راحتی و داشتن امکانات فوق العاده و ایمنی، هر دوست دار خودرویی را ترغیب به تحقیق و بررسی و نهایتا خرید این اتومبیلهای خوش دست و جذاب میکند.


شرکت ما با داشتن بیش از 1000 تعمیرگاه مجاز در سراسر کشور، به شما هموطنان عزیز آماده خدمت رسانی میباشد. این امکان از حمل خودروی شما به تعمیرگاه تا عیب یابی، تعمیر و سرویس کامل میباشد. مطمئن باشید که از کیفیت خدمات مکانیکی و تعمیر خودروی خود بسیار راضی خواهید بود.

صافکاری و نقاشی هیوندا و کیا

دیگر امکانات ما در رابطه با اتومبیلهای هیوندای و همچنین کیا موتورز، صافکاری و نقاشی آنها میباشد. همانطور که در زمینه تعمیر ماشین های پیشرفته امروزی، نیاز به دانش و تخصص در حوزه مربوطه است، در زمینه صافکاری و نقاشی این نوع اتومبیل ها داشتن تخصص نیز لازم است. نوع بدنه، رنگ بدنه، استفاده از تکنیک های مخصوص صافکاری برای صافکاری و بازگشت به فرم اولیه خودرو و عوامل موثر دیگر، تعیین کننده کیفیت کار میباشد. شرکت ما نیز در این زمینه فعالیت مینماید. ما نمایندگانی در سراسر کشور داریم تا با بهترین کیفیت اقدام به صافکاری و نقاشی خودروی شما با قیمتی مقرون به صرفه و عادلانه نمایند. شما میتوانید با شماره گیری 1693 در سراسر کشور این خدمات را از امداد خودرو انرژی کار کاسپین تقاضا کنید.


همچنین میتوانید با شماره گیری 43071–021 نیز هرگونه تعمیرات، مکانیکی و صافکاری محصولات هیوندای و کیا را به ما بسپارید.