شماره امداد خودرو

همه کسانی که خودرو دارند برای رسیدگی و مواظبت از خودروی خود، نیازمند یکسری خدمات و سرویس ها میباشند. سرویس هایی از جمله مکانیکی، تعویض روغن و قطعات مصرفی، صافکاری و نقاشی و همچنین امداد خودرو. همچنین تامین سوخت اتومبیل و سرویس های مختلف و متنوعی که برای خودرو نیاز مبرم میباشد. یکی از خدماتی که نام برده شد، امداد خودرو برای حمل خودرو به تعمیرگاه و یا تعمیر در محل در مواقع خرابی میباشد. لذا میتوان با به همراه داشتن شماره تلفن یدک کش یا جرثقیل سیار، در اسرع وقت به این مشکل رسیدگی نماییم.

روزانه خیابان های شهر تهران شاهد خرابی و یا سانحه انواع و اقسام اتومبیل هستند. در وضعیت خیابان های سطح شهر که امروزه وجود دارد، خرابی و یا تصادف خودرو مشکلات بسیاری به همراه دارد. مشکلاتی از جمله اتلاف وقت راننده و رانندگان دیگر که در آن مسیر در حال رفت و آمد هستند. با اینکه امداد خودرو یا همان خودروهای امدادی در سراسر جاده های تهران در جال گشت زنی هستند. اما با این حال باز مدتی زمان میبرد. در کشور ما که تا اتفاقی برایمان نیفتد به پیشگیری از آن فکر نمیکنیم و شماره امداد خودرو را نداریم. داشتن شماره تلفن یدک کش در این وضع خیابان های شهر به کمتر شدن اتلاف وقت کمک بسیاری میکند.

پس چه بهتر که تا وقت داریم و مشکلی برایمان پیش نیامده، در گوگل جستجو کنیم و شماره تلفن یدک کش را پیدا کنیم. و یا از سامانه 118 شرکت مخابرات آن را دریافت نماییم. همچنین در این مساله باید دقت زیادی نمود و گول هر تبلیغاتی و هر سایتی را در فضای مجازی نخوریم. و فقط به امداد خودرو دارای مجوز از اتحادیه اعتماد نماییم. چون اولا از پشتیبانی آنها مطمئن هستیم و دوما میتوانیم در صورت تخلف از آنها در صنف شکایت کنیم.

شماره امداد خودرو

شماره امداد خودرو 1693 به صورت سراسری میباشد.

برای تماس با شماره تلفن یدک کش در تهران میتوانید در خدمات امداد جاده ای شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین استفاده نمایید. و با تماس با شماره 1693 بدون کد و یا شماره تماس 43071-021 از امداد خودرو کاسپین تقاضای اعزام امدادگر به محل خرابی خودرو را نمایید. همچنین مکانیکی و صافکاری و نقاشی اتومبیل خود را در صورت وقوع تصادف به کاسپین بسپارید.

بازگشت به صفحه مقالات

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.