یدک کش خودرو

یدک کش خودرو

یدک کش خودرو از خدمات شرکت امداد خودرو کاسپین در محل می باشد. خدمات یدک کش شامل حمل و نقل انواع ماشین های لوکس مدل بالا, انواع خودروهای ایرانی و خارجی می باشد. ما خودروی شما را بدون هیچ گونه آسیب رساندن به خودرو به محل مورد نظر حمل مینماییم. قیمت های یدک کش خودرو امدادخودرو کاسپین مطابق با نرخ اتحادیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره یدک کش خودرو با شماره امداد خودرو 1693 بدون کد تماس حاصل نمایید.

درخواست جرثقیل آنلاین

یدک کش چیست

یدک کش خودرویی مقاوم دارای قدرت بیشتر از خودروهای معمولی می باشد. از یدک کش برای حمل و نقل انواع خودرو استفاده میشود. در شرایطی که ماشین روشن نمیشود یا اینکه دچار تصادف شده اید میتوانید با شماره یدک کش خودرو تماس حاصل کنید.

ماشین یدک کش

ماشین های یدک کش در نقاط مختلف تهران برای امداد رسانی و تسریع آن حضور داردند. در صورت نیاز به کفی یدک کش می توانید با امداد 43071 تماس حاصل نمایید. ماموران ما خود را در سریع ترین زمان ممکن برای امداد رسانی یا خدماتی مشابه خواهند رساند.

حمل خودرو با یدک کش

در مواقعی ممکن است خودرو شما به مشکل فنی دچار شده و یا در اثر تصادف یا موارد مشابه دیگر قادر به ادامه حرکت نباشد. در چنین شرایطی شما باید با امداد خودرو تماس حاصل نمایید.

امدادخودرو وظیفه حمل خودرو با یدک کش و یا تعمیر در محل را بر عهده دارد. برای ماشین های مختلف، یدک کش های مختلفی وجود دارند که در جاده ها و راه ها آماده خدمات رسانی به مسافرین جاده می باشند.

حممل خودرو با یدک کش ممکن است هزینه های متفاوتی داشته باشد یا یدک کشان خودرو قیمت هایی نامعقول را ارئه دهند. اما امداد 43071 اعلام میکند که تمامی هزینه های دریافتی از کاربر تحت مصوبه اتحادیه میباشد.

انواع یدک کش خودرو

تقریبا برای هر راننده ای پیش آمده است که خودرو دچار مشکل شده و نیاز به یدک کش خودرو می باشد.امداد خودرو کاسپین صاحب انواع یدک کش خودرو در سراسر استان تهران می باشد. با توجه به نوع خودرو یدک کش مناسب در محل توسط کارشناسان ما ارسال میشود. خدمات امداد خودرو کاسپین شامل امداد خودرو در تمام اتوبانهای تهران مانند امداد خودرو اتوبان آزادگان و امداد خودرو امام علی است.

یدک کش خودروی کفی بر

در این نوع یدک کش خودرو به طور کامل روی سطح یدک کش قرار میگیرد. از مزایای آن عدم آسیب رسیدن به خودرو می باشد. برای رانندگانی که نسبت به خودروی خود حساس هستند استفاده از یدک کش کفی خودرو بر توصیه میگردد. استفاده خودروی کفی بر شامل موارد زیر  می باشد:

  • اتومبیل های لوکس
  • ماشین های دارای گیربکس اتوماتیک و ماشین های شاسی بلند

یدک کش چرخگیر

این نوع یدک کش ها خودرو را از ناحیه چرخ جلو بلند میکنند و حمل می نمایند. این نوع یدک کش ها متداولترین و پرکاربردترین نوع یدک کش می باشند.

 

یدک کش زنجیری

امروزه این نوع یدک کش ها کمتر کاربرد دارند. کارکرد آنها به این صورت است که با یک زنجیر قوی خودروی شما را به حرکت درآورده و به مقصد مورد نطر حمل میکنند. از معایب این نوع یدک کش ها به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

  • آسیب رساندن به سپر خودرو.
  • از بین رفتن رنگ سپر ماشین.

حمل خودرو با جرثقیل و جرثقیل یدک کش

حمل خودرو با جرثقیل یکی از دیگر خدمات امداد 43071 می باشد. حمل خودرو با جرثقیل یکی از متداول ترین شیوه ها برای حمل خودرو از محل وقوع تصادف به تعمیرگاه می باشد. زیرا زمانی از جرثقیل استفاده می شود که یا خودرو یه هیج طریق قادر به حرکت نباشد یا در اثر واژگونی نتوان آن را در مسیر مستقیمی حرکت داد.

قیمت جرثقیل یدک کش

قیمت تعیین شده برای حمل خودرو با جرثقیل بر حسب مصوبه اتحادیه میباشد و هیچ هزینه مازادی بر این قیمت دریافت نمی شود. جهت اطلاع از قیمت حمل خودرو با جرثقیل تعیین شده میتوانید با کارشناسان ما در امداد 43071 تماس حاصل نمایید.

 

قیمت جرثقیل حمل خودرو

قیمت جرثقیل حمل خودرو توسط اتحادیه مذاکره و تصویب شده است. تمامی ید کشان خودرو و امداد خودرو ها بایستی زیر نظر اتحادیه و با قیمت تعیین شده خدمات لازم را ارائه دهند، در غیر این صورت با آنان برخورد و جواز فعالیت آنان باطل خواهد شد. 

قیمت جرثقیل یدک کش نیسان

قیمت جرثقیل یدک کش نیسان بسته به مسافت شما تا یدک کش متفاوت است. یدک کش نیسان یکی از متداول ترین خودروهای یدک کشی می باشد و در راه ها و جاده ها فعال هستند. در صورت نیاز به یدک کش اولویت با یدک کش های نیسان می باشد زیرا سریع تر و قدرتمند عمل می کنند.

 جهت اطلاع از قیمت و یا درخواست یدک کش نیسان سیار می توانید با امداد خودرو 43071 تماس بگیرید.

یدک کش خودرو شبانه روزی

یدک کش شبانه روزی از مهم ترین خدمات هر امدادخودرویی می باشد و طبیعتا از حیاتی ترین ها نیز می باشد. 

امداد خودرو شبانه روزی به این دلیل اهمیت دارد که در زمان حرکت در جاده یا حتی خود شهر مخصوصا در مواقع کم تردد ممکن است خودرو ما دچار سانحه و یا نقص فنی شود، اینجاست که امداد خودرو شبانه روزی به کمک ما می آید.

اگر شما هم در چنین مواقعی نیازمند امداد خودرو شبانه روزی شدید، می توانید با امداد 43071 تماس حاصل نمایید تا امدادهای ما در اسرع وقت در محل حاضر شده و کارهای مربوطه را انجام دهند.

نکات مهم قبل امدادرسانی جرثقیل

در مواقعی که تصادفی صورت گرفته یا نقص فنی برای خودرو پیش آمده یا به هر دلیلی خودرو دیگر قادر به ادامه حرکت درست نبود. پس از تماس با امدادخودرو برای درخواست جرثقیل یدک کش بایستی بعضی کارها را انجام دهیم تا کمترین خسارت ممکن برای خودمان و اطرافیان خود نسازیم.

در این بخش میخواهیم به چند مورد از این نکات اشاره کنیم:

  • در هنگام پنچری یا موارد مشابه هرگز ترمز و گاز شدید نگیرید
  • تا حد امکان سعی کنید خودرو را به حاشیه راه بکشید تا سد معبر نشود
  • تا رسیدن امداد از انجام هرگونه عمل بر روی خودرو پرهیز کنید
  • در صورت وقوع تصادف پلیس را فورا خبردار کنید

انجام این اعمال شاید چیز خاصی نباشد ولی بر روی نظم و طبعا آثار آن تاثیرگذار خواهد بود.

مناطق تحت پوشش یدک کش جرثقیل

امدادخودرو 43071 در تلاش بوده تا تمام مناطق 22 گانه را پوشش دهد. زیرا این امر باعث میشود که خدمت رسانی و امداد به مراتب سریع تر انجام شود. در امداد رسانی سریع یدک کش جرثقیل، تمامی خودروهای امداد در مناطق مشخص شده مستقر شده اند و محدوده ای را پوشش داده اند تا در امر خدمت رسانی سزیع عمل کنند.

در صورت نیاز به یدک کش جرثقیل میتوانید با امداد خودرو 43071 تماس حاصل نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن امداد مورد نظر برای شما ارسال شود.

محاسبه هزینه حمل خودرو

هزینه حمل خودرو توسط اتحادیه تصویب شده و قیمت مشخصی دارد. این هزینه نباید کمتر یا بیشتر دریافت شود. عامل تاثیر گداری بر هزینه حمل خودرو، مسافت یدک کش با خودرو مورد نظر است. هر چقدر این این مسافت بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد.

تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر

تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر نیز یک قیمت تصویب شده است. تمامی کفی های خودرو بر در سرتاسر ایران بر طبق یک نرخ مشخص کار میکنند و حق اضافه مبلغ گرفتن را ندارند. در صورت مشاهده می توانید به اتحادیه گزارش دهید تا با خاطی برخورد شود.

برای مشاهده تعرفه های امداد خودرو و کفی خودروبر می توانید با سازمان مربوطه تماس بگیرید یا از سایت های معبر جویا شوید. همچنین می توانید با امدادخودرو  نیز تماس حاصل نمایید تا شما را در این امر راهنمایی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدرخواست امداد خودرو