یدک کش خودرو

یدک کش خودرو

یدک کش خودرو از خدمات شرکت امداد خودرو کاسپین در محل می باشد. خدمات یدک کش شامل حمل و نقل انواع ماشین های لوکس مدل بالا, انواع خودروهای ایرانی و خارجی می باشد. ما خودروی شما را بدون هیچ گونه آسیب رساندن به خودرو به محل مورد نظر حمل مینماییم. قیمت های یدک کش خودرو امدادخودرو کاسپین مطابق با نرخ اتحادیه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره یدک کش خودرو با شماره امداد خودرو 1693 بدون کد تماس حاصل نمایید.

یدک کش چیست

یدک کش خودرویی مقاوم دارای قدرت بیشتر از خودروهای معمولی می باشد. از یدک کش برای حمل و نقل انواع خودرو استفاده میشود. در شرایطی که ماشین روشن نمیشود یا اینکه دچار تصادف شده اید میتوانید با شماره یدک کش خودرو تماس حاصل کنید.

انواع یدک کش خودرو

تقریبا برای هر راننده ای پیش آمده است که خودرو دچار مشکل شده و نیاز به یدک کش خودرو می باشد.امداد خودرو کاسپین صاحب انواع یدک کش خودرو در سراسر استان تهران می باشد. با توجه به نوع خودرو یدک کش مناسب در محل توسط کارشناسان ما ارسال میشود.

یدک کش خودروی کفی بر

در این نوع یدک کش خودرو به طور کامل روی سطح یدک کش قرار میگیرد. از مزایای آن عدم آسیب رسیدن به خودرو می باشد. برای رانندگانی که نسبت به خودروی خود حساس هستند استفاده از یدک کش کفی خودرو بر توصیه میگردد. استفاده خودروی کفی بر شامل موارد زیر  می باشد:

  • اتومبیل های لوکس.
  • ماشین های دارای گیربکس اتوماتیک و ماشین های شاسی بلند.

یدک کش چرخگیر

این نوع یدک کش ها خودرو را از ناحیه چرخ جلو بلند میکنند و حمل می نمایند. این نوع یدک کش ها متداولترین و پرکاربردترین نوع یدک کش می باشند.

یدک کش زنجیری

امروزه این نوع یدک کش ها کمتر کاربرد دارند. کارکرد آنها به این صورت است که با یک زنجیر قوی خودروی شما را به حرکت درآورده و به مقصد مورد نطر حمل میکنند. از معایب این نوع یدک کش ها به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

  • آسیب رساندن به سپر خودرو.
  • از بین رفتن رنگ سپر ماشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امداد خودرو فوری
09391171560