امداد خودرو همراه

دنا پلاس توربو

معرفی امداد خودرو همراه

“امداد خودرو” همراه یک سرویس آماده از شرکتهای امداد جاده ای میباشد. این سرویس مانند نرم افزارهای همراه بانک در تلفن همراه عمل میکند. اولین جایی که از این امکان بهره برداری شد، کشورهای پیشرفته بود. کشورهایی که پیشتاز در عرصه تولید اتومبیل های پیشرفته هستند. نرم افزاری که برو روی گوشی های هوشمند نصب میشود و همیشه همراه راننده ها در تلفن همراهشان خواهد بود. بلافاصله بعد از خرابی ماشین خود از طریق نرم افزار مربوطه از نزدیکترین امدادگر تقاضای حمل اتومبیلشان را میکنند.

تلفن تماس امداد خودرو
شماره تماس امداد خودرو کاسپین 67487-021 میباشد

امکانات داخل امداد خودرو همراه

این نرم افزاری که به شما معرفی کردیم، دارای امکانات زیادی میباشد. یکی از این گزینه ها اتصال اینترنتی به سامانه های امداد خودرو میباشد. از دیگر امکانات میتوان به داشتن کیف پول برای شارژ حساب کاربری برای پرداخت آنلاین نام برد. آپشن های متنوع دیگر این نرم افزار خرید کارت اشتراک ویژه همان شرکت دارای نرم افزار، پشتیبانی برای رسیدگی، بخش مخصوص برای پیگیری خودرو و امکانات فوق العاده دیگر میباشد.

از طریق این نرم افزار نیز میتوان مراحل رسیدگی و در دست اقدام خودرو را به صورت آنلاین ببینید. تقاضای امکانات بیشتر، تعمیر قطعه، تعویض روغن و سرویس کامل خودرو هم بخش دیگری از امکانات این نوع نرم افزارها است. این نرم افزار در ایران به صورت حرفه ای به کار گرفته میشود. البته ما فاصله زیادی با کشورهای صاحب این امکانات داریم.

شماره تماس امداد خودرو
امداد خودرو انرژی کار کاسپین

مزیت های استفاده از امکانات این برنامه

خب طبیعتا اولین مزیت استفاده از همچین نرم افزارهایی، سهولت در انجام کار میباشد. دومین مزیت را میتوان به مطمئن بودن امداد خودرو اشاره کرد. سومین مزیت آن همراه بودن همیشگی اینگونه نرم افزارهاست. در حالی که اگر آن را نداشته باشید مجبورید دقایقی دنبال شماره یک امداد سیار مطمئن بگردید. چهارمین مزیت استفاده از نرم افزار نامبرده، استفاده از خدمات ویژه شرکت مربوطه میباشد. شرکتهای فعال در این عرصه برای تشویق افراد به استفاده از نرم افزارشان، تخفیفات قابل توجه و سرویس های متنوعی را استفاده میکنند.

دیگر از مزیت این نوع نرم افزارها میتوان به امکان پیگیری مرحله تعمیر اتومبیل امدادخواه اشاره کرد. پس با توجه به ورود امکانات جدید به صنعت امداد جاده ای، خالی از لطف نیست که از این امکانات استفاده نمایید. و به سرعت و سهولت و بدون اتلاف وقت و دردسرهای پیش رو، به خودروی شما رسیدگی میشود.

 

بازگشت به مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدرخواست امداد خودرو