کارت اشتراک امداد خودرو

کارت اشتراک امداد خودرو

کارت اشتراک امداد خودرو

در سالیان نه چندان دور شرکت های امداد خودرو به یک ایده در زمینه بیشتر کردن امکانات در این حرفه شدند. امکاناتی که به مشتریانشان ارائه میدادند فقط در حد خدمات خودرویی بود. بعدها این امکانات بیشتر شد تا خدمت رسانی بیشتری به راننده ها ارائه شود. اوایل فقط به صورت حمل خودرو و یا مکانیک سیار خدمت رسانی میکردند. یکی از این خدمات، ارائه کارت اشتراک به مشتریانشان بود. شرکت های امداد خودرو ایرانخودرو و سایپا اولین ها در این زمینه بودند. بعدها کارت اشتراک امداد خودرو دسته بندی شد و حالتهای مختلفی به خود گرفت.

کارت اشتراک ساده امداد خودرو

این مدل کارتها برای افرادی هست که کمتر برای خدمات خود به امداد خودروی مورد نظر رجوع میکنند. از ویژگی این کارتها قیمت ارزان آن و خدمات قابل قبول از جمله امداد جاده ای و تعمری در محل و یا حمل به تعمیرگاه میباشد. البته نسبت به مدل های بالاتر و خاص تر این نوع کارت، دارای خدمات کمتری میباشد. تخفیف ارائه خدمات امداد خودرو در این مدل کارت های حدود 5 تا 10 درصد میباشد. به طور معمول برای کاهش کمی از هزینه ها بکار میرود و به مدت یکسال اعتبار دارد. البته بعضی از شرکتهای امداد خودرو از این امکانات استفاده نمیکنند. و دلایل خود را از قبیل صرف نکردن و حاشیه سود کمتر را دارند.   کارت اشتراک امداد خودرو

کارت اشتراک ویژه امداد خودرو

این نوع کارت به مشتریانی تعلق میگیرد، که خدمات بیشتری نسبت به نوع ساده آن را تقاضا میکنند. خدمات بیشتر، تخفیفات بیشتر و سرویس های ویژه فقط بخشی از این نوع خدمات میباشد. امداد خودرو های زیادی این مدل کارت ها را صادر نمیکنند و فقط تعداد کمی از امداد خودرو ها این نوع کارت را ارائه میدهند. به دلیل بالا بودن تخفیف و داشتن امکانات، هر شرکت حاضر به ارائه این نوع خدمات نمیباشد. داشتن تعمیرگاههای مجاز در سراسر کشور، امداد خودرو سراسری و تجهیزات پیشرفته از جمله خصوصیات شرکت هایی هست که این خدمت را به مشتریان خود رائه میدهند. معمولا تخفیف این نوع کارتها از 10 درصد تا 20 درصد میباشد و خودرو را در اسرع وقت حاضر و به مشتریان خود تحویل میدهند.
کارت اشتراک ویژه امداد خودرو
کارت اشتراک ویژه امداد خودرو

کارت اشتراک طلایی امداد خودرو

و اما میرسیم به بهترین مدل از خدمات مبنی بر اشتراک در شرکتهای امداد خودرو، این نوع خدمات برای هر مشتری ای انجام نخواهد شد. علاوه بر خدماتی که نام برده شد، سرویس کامل اتومبیل و نظافت کامل آن بعلاوه تخفیف بیشتر نیز به دارندگان آن تعلق میگیرد. این نوع خدمات بسیار ویژه و البته مرتبط با شرکتهای بسیار معتبر در این حرفه میباشد. تجهیزات فوق العاده پیشرفته و اتوماسیون قدرتمند فقط بخشی از امکاناتی است که برای مشتریان کارت اشتراک ویژه ارائه خواهند شد. سرعت بالاتر، در اولویت قرار دادن خدمات، تخفیفات بالا و بسیاری از خدمات دیگر فقط بخشی از ویژگی های این نوع کارت ها میباشد. کارت اشتراک طلایی امداد خودرو

امداد خودرو کاسپین در زمینه کارت اشتراک

شرکت انرژی کار کاسپین، یکی از شرکت هایی است که در زمینه ارائه این خدمات نیز فعالیت مینماید. این شرکت با تعمیرگاه های بسیار مجهز و امدادگران دارای تجهیزات پیشرفته همکاری میکند. همچنین در سراسر کشور به طور گسترده با شماره 1693 به صورت سراسری و همچنین شماره 43071 و 67487 نیز در شهر تهران فعالیت مینماید.  

بازکشت به صفحه مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدرخواست امداد خودرو