امداد خودرو جنوب تهران

امداد خودرو جنوب تهران

منطقه جنوب تهران – امداد خودرو کاسپین

این منطقه یکی از مناطق بسیار قدیمی تهران و میتوان گفت قدیمی ترین بخش تهران است. در این منطقه خانه های حتی بالای 100 سال ساخت هم گاها یافت میشود. البته سالهاست که منطقه جنوب تهران رو به ساخت و ساز و پیشرفت رفته است. و هنوز هم رو به رشد است و امکانات خوب و قابل قبولی در حال راه اندازی برای این بخش از تهران دارد انجام میگیرد. با توجه به خودرو های زیاد مخصوصا پراید در این منطقه، باید امداد خودرو جنوب تهران هم حضور فعال داشته باشد. این بخش از تهران دارای بسیاری اتومبیل است و یکی از شلوغ ترین مناطق تهران میباشد.

لزوم وجود مستمر امداد خودرو در منطقه جنوب تهران به دلیل ترافیک بسیار در این منطقه است. با توجه به اینکه بسیاری از افراد شاغل در شهر تهران در از جنوب تهران به مناطق مختلف تهران میروند، این محورها بسیار پر رفت و آمد شده اند. در حدی که این مناطق در طرح ترافیک قرار گرفته اند. از سوی دیگر وجود منطقه بازار باعث شده که بسیاری از کسبه در تهران به این مناطق برای خرید عمده بیایند. علاوه بر این از سایر شهرستانهای استان تهران و از شهر های دیگر نیز برای خیرد عمده به این منطقه از تهران می آیند. در این منطقه از تهران بسیار ترافیک است و بعضا تمام ساعات شبانه روز ترافیک هست.

امداد خودرو جنوب تهران
امداد خودرو جنوب تهران

در این منطقه بسیار خیابان و کوچه پس کوچه وجود دارد. با توجه به به اینکه خیابان های این منطقه کشش خودروهای بسیار در این منطقه را ندارند، با خراب شدن خودرویی هم این وضع تشدید میشود و رانندگان ساعات بسیاری باید در ترافیک بمانند. اگر امداد خودرو در تمامی سطح منطقه جنوب تهران حضور داشته باشد، این مشکل تا حدودی برطرف خواهد شد. پس به این نتیجه میرسیم که حضور یدک کش و جرثیقل سیار به همراه مکانیک سیار و یا همان تعمیرگاه سیار نیز بسیار حائز اهمیت است.

امداد خودرو جنوب تهران

منطقه جنوب تهران دارای محله های معروفی از جمله؛ مولوی، راه آهن، شوش، خیابان قزوین، محله حر، میدان پاستور، بازار تهران و لاله زار و…. است. افراد بسیاری ساکن این مناطق هستند و این افراد هم اتومبیلی برای خود دارند. مخصوصا افرادی که کسبه محله جنوب تهران هستند. در سراسر خیابان های جنوب تهران اگر رفته باشید، یدک کش های شرکت های امداد خودرو را مشاهده میکنید که جهت حمل خودرو به تعمیرگاه ها و یا تعمیرات خودرو در محل در آنجا حضور دارند. با توجه به محدوده طرح ترافیک در جنوب تهران، باید حضور خودروهای امدادی در این منطقه رایگان شود تا خدمت رسانی به رانندگان آسانتر شود.

به دلیل نبود ساماندهی صحیح در این منطقه، متاسفانه یدک کش ها و جرثقیل سیار در این منطقه حق ورود به این مناطق بدون خرید طرح ترافیک را نخواهند داشت. البته امیدواریم که این مشکل مرتفع شود و شرکت های امداد خودرویی بتوانند در این مناطق به شهروندان محترم راحت تر خدمت رسانی نمایند. به همین علت شرکت های امداد خودرو  نیز در حال رایزنی هایی با پلیس محترم راهور جهت رسیدگی و حل این مشکلات هستند. نکته دیگر اینکه در این منطقه به دلیل اطلاع پایین مردم از افراد سودجو، بسیاری با عنوان امدادگر اقدام به فریب مردم میکنند.

امداد خودرو جنوب تهران
برای اعزام یدک کش و حمل خودروی شما در جنوب تهران با 1693 تماس حاصل فرمایید.

پشنهاد ما به شما استفاده از خدمات امداد خودرو شرکت انرژی کار کاسپین است. در منطقه جنوب چندین تعمیرگاه مختلف جهت تعمیر و سرویس اتومبیل شما آماده خدمت رسانی میباشند. این شرکت با بیش از 20 سال سابقه در زمینه امداد جاده ای و حمل خودرو به تعمیرگاه و مکانیکی انواع و اقسام خودرو های ایرانی و خارجی از جمله؛ ماشین های چینی، اتومبیل های هیوندای و کیا و همچنین صافکاری و سرویس های مختلف از جمله عیب یابی و تعویض روغن، متخصص در این عرصه فعالیت مینماید.

خدمات حمل خودرو و مکانیکی و صافکاری در امداد خودرو کاسپین

شرکت انرژی کار کاسپین متخصص در اعزام یدک کش و حمل خودرو و همچنین صافکاری و تعمیرات انواع خودرو های ایرانی و خارجی است. مخصوصا ماشین های شرکت های کیا و هیوندای و خودرو های چینی که در ایران هرکسی توانایی انجام آن را ندارد. شماره تماس امداد خودرو در جنوب تهران 1693 و یا 43071-021 و همچنین 67487000-021 میباشد. شما میتوانید با اعتماد به ما و سپردن خدمات اتومبیل خود به شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین، کیفیت بالا و تجربه عالی را برای خود انتخاب کنید. فقط یکبار امتحان کافیست تا برای همیشه مشتری ما بشوید و از این ببعد خدمات خود را به صورت داوطلبانه به ما بسپارید.

 

بازگشت به صفحه مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدرخواست امداد خودرو