امداد خودرو شمال تهران

امداد خودرو شمال تهران

منطقه شمال تهران

منطقه شمال تهران، زیباترین منطقه از تمامی مناطق است. بعلت رسیدگی شهرداری ها در منطقه شمال تهران، این منطقه به یک منطقه جذاب تبدیل شده است. بغیر از مسائل اقتصادی به لحاظ توریستی نیز، مورد توجه افرادی است که به تهران سفر میکنند. معمولا در قسمت شمال تهران ساختمان های اداری و دفاتر شرکتی و نمایندگان شرکت های معتبر خارجی فعالیت دارند. خیابان ها همواره در این منطقه شلوغ است. البته به نسبت دیگر مناطق تهران شلوغ نیست اما با حضور محله های بسیار، طبیعتا افراد زیادی ساکن آن هستند. و به دلیل مناسب بودن وضع اقتصادی نیز افراد معمولا دارای اتومبیل های سطح خوب و قابل قبولی هستند. امداد خودرو شمال تهران هم به همین دلیل در آنجا حضور دارد.

حضور اتومبیل های لوکس و تقریبا سایز بزرگ در این منطقه باعث شده که ترافیکی در ساعاتی از شبانه روز در منطقه شمال تهران ایجاد شود. در دیگر مناطق تراکم خودرو زیاد است اما به دلیل حضور اتومبیل هایی نظیر پراید که جمع و جور هستند، از شدت آن کاسته است. البته ناگفته نماند که همه جای شمال تهران به آن زیبایی که گفتیم و همان مقدار خودروی لوکس نیست. در بعضی از مناطق نیز وقتی میروید، تفاوتی مابین پایین شهر و بالای شهر چندان مشاهده نمیشود. اما بعضی مناطق بسیار لوکس است و اکثر افراد در آنجا ثروتمند نشین هستند.

حضور خودرو های لاکچری و لوکس در خیابان های بالای شهر موجب حضور شرکتهای امداد خودرو و نگاه ویژه به شمال تهران شده است. قطعا مشتریانی که اکثرا قشر نخبه و مورد وثوق جامعه هستند، انتظار بالایی از خدماتی که میگیرند دارند. در امداد خودرو هم به همین صورت است. حضور مکانیکی ها و تعمیرگاه هایی که برای خودرو های پیشرفته روز دنیا خدمات تعمیراتی و سرویس های مختلف در شمال تهران بیشتر از هرجایی از تهران است. توقع مالکان خودرو هم از کسانی که خودریشان را به آنها میسپارند به طبع بالا هست.

 

امداد خودرو شمال تهران
امداد خودرو شمال تهران     

امداد خودرو در شمال تهران

در شمال تهران محله های معروفی از جمله سعادت آباد، شهرک قدس(غرب)، تجریش،نیاوران،شهرک راه آهن، فرمانیه، الهیه، قلهک، قیطریه و محلات معروف دیگری وجود دارند. که بخش کمی از آن را نام بردیم. امداد خودرو ها در سراسر جاده ها و خیابان های محلات شمال تهران حضور مستمر دارند. خدمت رسانی در این ناحیه به صورت ویژه و با خدمات فوق العاده انجام میگیرد. علاوه بر خدمات اعزام یدک کش جهت حمل خودرو و تعمیرگاه سیار، سرویس کامل اتومبیل نیز انجام میشود. معمولا اتومبیل های لوکس نیاز به سرویس در هر سری از تعمیرات دارند و بهتر از برای حمل آنها از جرثقیل سیار استفاده شود.

سرعت خدمت رسانی نیز در این منطقه بسیار بالاتر از مناطق و شهر های دیگر است. معمولا امدادگران در کمترین زمان ممکن به محل خرابی خودرو میرسند و مکانیک سیار به وضعیت ماشین رسیدگی میکند. پس از آن عیب یابی و در صورت امکان تعمیرات خودرو را انجام میدهد. در صورت عدم امکان تعمیر در محل، به نزدیک ترین تعمیرگاه معتبر و مورد وثوق امدادگر و یا امدادخواه اتومبیل با یدک کش حمل خواهد شد. در تعمیرگاه نیر به عیب یابی و تعمیرات اتومبیل و در صورت نیاز به سرویس ماشین، به سرویس آن میپردازند.

پیشنهاد ما برای شما که در شمال تهران ساکن هستید، شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین است. این شرکت فعالیت گسترده ای در سطح شمال شهر دارد و به شما در اسرع وقت خدمت رسانی خواهد کرد. علاوه بر اعزام یدک کش و جرثقیل سیار و تعمیرگاه سیار برای تعمیرات خودرو، دارای مکانیکی های مجهز در شمال تهران و همچنین صافکاری در صورت تصادف است. فرقی ندارد چه خودروی خارجی داشته باشید. چه ماشین های چینی و چه هیوندای و چه کیا و بسیاری از برندهای روز اتومبیل دنیا را تحت پوشش خود قرار داده است.

شما میتوانید با شماره گیری 1693 و یا 43071-021 و یا 68487000-021 در سراسر شمال تهران، تقاضای اعزام یدک کش و یا جرثقیل سیار کنید. بدین ترتیب تعمیرات خودروی شما را در محل و یا در تعمیرگاه و مکانیکی معتبر و حتی صافکاری اتومبیل شما را پذیرا هستیم و با سرویس کامل به شما تحویل خواهیم داد.

 

بازگشت به صفحه مقالات

3 thoughts on “امداد خودرو شمال تهران

  • امداد کاسپین says:

   سلام و ممنون از شما
   بله حتما همینطوره و تمام تلاش ما جلب رضایت شما عزیزان هستش

  • Parsa says:

   من چند روز پیش تو نیاوران بودم و در عرض 5 دقیقه رسید و ماشینمو همونجا درست کردن خیلی هم خوب بود کارشون پول چندانی هم نگرفت ازم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امداد خودرو فوری
09391171560