امداد خودرو مدرس

امداد خودرو مدرس

امداد خودرو مدرس در تمام نقاط کشور به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی در سریع ترین زمان ممکن می باشد. کارشناسان امداد خودرو مدرس با داشتن تجهیزات کامل به صورت حرفه ای مشکل فنی خودروی شما را برطرف کرده و راحتی شما را در سفر تضمین می کنند.

گاهی ممکن است در شراطی قرار بگیرید که با خودرو خود در حال رفتن به جایی باشید و ماشین دچار نقص فنی شود که تعمیر آن از عهده تان خارج باشد. در این مواقع بهترین و سریع ترین راه تماس با امدادخودرو آن منطقه می باشد تا با تجهیزات کامل به محل مورد نظر مراجعه کنند و مشکل خودرو را برطرف و یا آن را برای تعمیر با استفاده از خودروبر جابه جا کنند.

برای تماس و یا مشاوره با کارشناسان امداد خودروی مدرس می توان بر روی لینک قرار گرفته در پایین سایت کلیک کنید.

خدمات امداد خودرو مدرس

امداد خودرو مدرس با داشتن امکانات کامل و نیروهای بسیار متخصص می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به مشکل خودروی شما اقدام نماید تا شما بتوانید از سفر خود لذت ببرید. از جمله این اقدامات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اعزام امدادگر به صورت شبانه روزی در سرتاسر کشور
 • حمل و نقل خودرو در صورت داشتن نقص فنی تا اولین تعمیرگاه در شهر یا جاده
 • تعویض انواع تسمه های دینام , کولر, هیدرولیک و تایم
 • تعویض لاستیک پنچر با پنچر زاپاس
 • سوخت رسانی در شهر یا جاده در سریع ترین زمان
 • انتقال و نگهداری خودرو های دارای نقص به نمایندگی و پارکینگ های طرف قرارداد به صورت شبانه روزی
 • ارایه خدمات کارشناسی فنی خودرو به صورت تلفنی

در چه شرایطی باید با امداد خودرو تماس بگیریم؟

در صورتی که خودرو شما دچار نقص فنی باشد و قابل حرکت نباشد, می توانید برای امداد یا استفاده از خودروبر  یدک کش با امدادخودرو مدرس تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به مشکل شما اقدامات لازم انجام شود.

توصیه های ایمنی امداد خودرو مدرس

در شرایطی که خودرو شما در جاده دچار نقص فنی شود باید با در نظر گرفتن اقدامات زیر توصیه های ایمنی مورد نیاز را انجام داده و منتظر رسیدن امدادگر بمانید.

 • در هنگام روشن بودن یا گرم بودن موتور هرگز درب رادیاتور خودرو را باز نکنید
 • حتما وسایل و ابزارهای ضروری خودرو را همراه خود داشته باشید
 • اگر موتور خودرو شما جوش آورده هرگز به یک باره آن را خاموش نکنید
 • در جاده های شلوغ حتما فاصله ایمنی را با ماشین جلویی رعایت کنید
 • قبل از سفر از وجود آچار چرخ و زاپاس و زنجیر چرخ در خودرو خود اطمینان پیدا کنید
 • اگر خودروی شما صدای غیر عادی می دهد از رانندگی با آن اجتناب کنید
 • حتما مدارک کامل ماشین و بیمه نامه را همراه خود داشته باشید
 • حتما پاوربانک همراه خود داشته باشید تا در صورت لزوم بتوانید گوشی خود را شارز کنید و با امدادگر تماس بگیرید

مزایای استفاده از خودروبر چیست؟

از مهم ترین مزایای استفاده از خودروبر می توان به ایمنی بودن این راه اشاره کرد. زیرا رها کردن خودرو در جاده و حضوری به دنبال تعمیرگاه گشتن دارای خطرات بسیاری می باشد و می تواند منجر به تصادف در جاده ها شود.

از دیگر مزایای آن به طور کلی به صرفه بودن این روش می باشد زیرا شما اطمینان دارید که بهتری و متخصص ترین کارشناسان در سریع ترین زمان ممکن مشکل خودروی شما را برطرف می کنند.

به علاوه شما می توانید با تماس با کارشناسان از مشاوره تلفنی و خدمات مکانیکی سیار هم بهره مند شوید و با دقت کافی نسبت به مشکل خودروی خود اقدامات لازم را انجام دهید.

هزینه خدمات امداد خودرو مدرس

امداد خودرو مدرس یکی از خدمات اساسی و ضروری برای رانندگان است. این خدمات شامل کمک رسانی در صورت وقوع حوادث، خرابی خودرو، برقراری ارتباط با آژانس‌های امداد رسانی و ارائه خدمات جانبی مانند تعمیرات موقتی و جابجایی خودرو به نمایندگی می‌شود. هزینه خدمات امداد خودرو مدرس به عوامل مختلفی بستگی دارد.

از مهمترین عوامل می‌توان به نوع خودرو، سن و کیلومتر کرده شده آن، منطقه‌ی سکونت و نوع بیمه‌نامه اشاره کرد. همچنین، شرکت‌های ارائه دهنده خدمات امداد خودرو نیز می‌توانند نرخ‌های متفاوتی داشته باشند.

در نهایت، هزینه خدمات امداد خودرو مدرس می‌تواند به دو صورت سالانه یا به صورت هزینه‌های جداگانه بر اساس هر بار استفاده محاسبه شود. در هر صورت، این هزینه با توجه به اهمیت و ضرورت خدمات امداد خودرو مدرس، قابل قبول و مناسب به نظر می‌رسد.

شماره امداد خودرو مدرس

شماره امداد خودرو مدرس یکی از خدمات مهمی است که در دسترس رانندگان و مالکان خودروها قرار می‌گیرد. این سرویس با هدف کمک به رانندگان در مواقع اضطراری و نیاز به تعمیر خودروها فعالیت می‌کند. شماره امداد خودرو مدرس به عنوان یک شماره تماس اضطراری عمل می‌کند و در صورت بروز خرابی، تصادف یا نیاز به تعمیرات فوری، رانندگان می‌توانند با تماس به این شماره، خدمات تعمیر و نگهداری خودرو را دریافت کنند.

این سرویس معمولاً ۲۴ ساعته فعال است و تیم تعمیر و خدمات خودرو مدرس توانایی انجام تعمیرات سریع و کارآمد را دارد. این خدمات شامل تعمیر خودرو در محل، تعویض لاستیک، بنزین رسانی، باتری‌زمینی و سرویس‌های دیگر است. شماره امداد خودرو مدرس به عنوان یک منبع امنیتی برای رانندگان محسوب می‌شود و می‌تواند در مواقع اضطراری و نیاز به کمک تعمیراتی، راهنمایی و رانندگی ایمن را فراهم کند.

مزایای امداد خودرو مدرس

امداد خودرو مدرس یکی از خدمات مهم و ضروری در حوزه خودرو است که به رانندگان در مواقع اضطراری کمک می‌کند. یکی از مزایای اصلی این خدمت، امکان ارائه کمک فنی و تعمیرات موقت در محل بروز خطر است.

به عنوان مثال، در صورتی که خودروی شما در میانه راه خراب شود، با تماس به امداد خودرو مدرس، تکنسین مربوطه به سرعت به محل حادثه می‌رسد و تعمیرات لازم را انجام می‌دهد. این امکان به رانندگان کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن به مسیر خود ادامه دهند و از هدر رفتن وقت و هزینه جلوگیری کنند.

در ضمن، یکی از مزایای دیگر امداد خودرو مدرس، ارائه خدمات اضطراری در مواقع بحرانی است. در صورتی که راننده به طور ناگهانی با مشکلاتی مانند خرابی موتور، پاچه شدن لاستیک یا حتی تصادف روبرو شود، این خدمت به او کمک می‌کند تا بلافاصله تمامی اقدامات لازم را برای رفع مشکل انجام دهد.

مکانیکی سیار امداد خودرو مدرس

مکانیکی سیار امداد خودرو مدرس یک سرویس حمل و نقل خودرو است که به صورت متحرک عمل می کند و در صورت بروز خرابی یا مشکل فنی در خودروها، به محل مشتری می رود تا خودرو را تعمیر و راه اندازی کند. این سرویس معمولاً از تجهیزات و ابزارهای لازم برای تعمیر بیشتر مشکلات معمول خودروها برخوردار است و مکانیکی های ماهری که توانایی تشخیص و تعمیر مشکلات مختلف خودروها را دارند، در آن فعالیت می کنند.

معمولاً مکانیکی سیار امداد خودرو مدرس در شهرها و مناطق پرترافیک فعالیت می کند و به صورت 24 ساعته در دسترس مشتریان است. این سرویس برای رفع مشکلاتی مانند شارژ باطری خالی، تعمیر پنچر لاستیک، تعویض روغن موتور، تعمیر سیستم ترمز و سیستم تعلیق و غیره به کار می رود. به دلیل اینکه مکانیکی سیار امداد خودرو مدرس به صورت متحرک است،

سوخت رسانی سیار در امداد خودرو مدرس

سوخت رسانی سیار در امداد خودرو مدرس به معنای ارائه خدمات سوخت رسانی به خودروها در محل تحصیلی مدرس است. این خدمت به دانش‌آموزان، اعضای هیئت مدیره، معلمان و کارکنان مرتبط با مدرس ارائه می‌شود. این سرویس معمولاً توسط یک واحد متنقل ارائه می‌شود که شامل یک ماشین سوخت رسانی است. این خدمت برای کاهش زمان و هزینه مربوط به سوخت رسانی خودروها بسیار مفید است و همچنین می‌تواند به کاهش ترافیک در نزدیکی مدرس کمک کند.

سوخت رسانی سیار در امداد خودرو مدرس از مزایای بسیاری برخوردار است. اولین مزیت این است که دانش‌آموزان و کارکنان مربوط به مدرس دیگر نیازی به ترک محل تحصیلی خود برای سوخت رسانی خودروهایشان ندارند. این امر به طور مستقیم زمان و هزینه‌های مرتبط با سفر به یک جای دیگر را کاهش می‌دهد.

یدک کش امداد خودرو مدرس

امداد رسانی با یدک کش در امداد خودرو مدرس، یکی از خدمات مهم و ضروری در حوزه خودرو و رانندگی است. امداد رسانی با یدک کش، به معنای ارائه کمک فنی و حمل و نقل خودروهایی است که در مسیر حرکت خود دچار مشکل شده‌اند، مانند خرابی موتور، کم شدن سوخت، برق خاموش شدن و مشکلات دیگر.

در امداد خودرو مدرس، متخصصین ماهر و تجربه‌کرده‌ای در زمینه تعمیر و نگهداری خودروها فعالیت می‌کنند تا به صورت سریع و کارآمد، به رانندگان نیازمند کمک رسانند. این تیم از تجهیزات حرفه‌ای یدک کش و موتور یدک کش برخوردار است که به وسیله آن‌ها می‌توانند خودرو را بدون خسارت بیشتر به مقصد مورد نظر حمل کنند. علاوه بر این، از این خدمات در مواقع اضطراری نیز می‌توان استفاده کرد تا خودرو در محل مورد نظر تعمیر شود و نیازی به حمل و نقل به کارگاه نباشد.

باطری به باطری سیار امداد خودرو مدرس

باطری سیار امداد خودرو مدرس یک وسیله بسیار مهم و حیاتی است که به رانندگان در مواقع اضطراری کمک می‌کند. این باطری قدرتمند و قابل حمل، قابلیت شارژ دادن باطری خودرو را دارد و در صورتی که باطری خودرو تمام شده و راننده در جایی بیابانی یا دور از شهر محتاج به کمک است، می‌تواند برای راه اندازی خودرو استفاده شود. باطری سیار امداد خودرو مدرس دارای قدرت و طول عمر بالاست و قابلیت اتصال به انواع خودروها را دارد.

این باطری به عنوان یک وسیله اضطراری بسیار کارآمد در شرایط اورژانسی شناخته می‌شود و می‌تواند زمان و هزینه را برای راننده‌ها صرفه جویی کند. با استفاده از باطری سیار امداد خودرو مدرس، رانندگان می‌توانند در هر زمان و هر مکانی، به راحتی با باطری خودرویشان اتصال برق بدهند و خودروی خود را راه اندازی کنند.

امداد خودرو شبانه روزی مدرس

امداد خودرو شبانه روزی مدرس یکی از خدمات مهم در حوزه خودرو و رانندگی است که به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته ارائه می‌شود. این خدمت عموما توسط شرکت های خدمات رانندگی ارائه می‌شود که تجهیزات، تکنسین ها و کارکنان ماهری را برای ارائه خدمات امداد خودرو در اختیار دارند. این خدمت در صورت بروز هرگونه خرابی، تصادف یا مشکل فنی در خودرو، به راننده کمک می‌کند تا خودرو خود را به مقصد مطلوب برساند یا در موقعیت ایمنی قرار دهد.

امداد خودرو شبانه روزی مدرس می‌تواند شامل تعمیرات موقتی در محل، تعویض لاستیک، فرود آوردن بنزین یا آب به خودرو و یا حتی کشیدن خودرو به یک کارگاه تعمیرات باشد. این خدمت برای رانندگان بسیار مفید است و به آنها اطمینان می‌دهد که در صورت بروز هرگونه مشکل، کمک و پشتیبانی لازم را در اختیار خواهند داشت.

سوالات متداول

آیا خدمات امدادخودرو مدرس شبانه روزی است؟

بله. در هرساعت از شبانه روز میتوانید با امداد خودرو مدرس تماس حاصل فرمایید.

هزینه حمل خودرو توسط امداد خودرو مدرس چقدر است؟

هزینه حمل خودرو طبق نرخ مصوب اتحادیه و با احتساب مسافت طی شده ی خودرو محاسبه میشود.

بله. سرویس دوره ای در محل نیز توسط متخصصان امدادخودرو مدرس انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدرخواست امداد خودرو