امداد خودرو شرق تهران

امداد خودرو شرق تهران

منطقه شرق تهران

منطقه شهر تهران یک منطقه گسترده در این شهر میباشد. امداد خودرو شرق تهران همیشه در تمام جاده های این قسمت از تهران حضور فعال داشته است. مناطق قدیمی و بیشتر نظامی نشین معروفترین مشخصه این قسمت از تهران است. بدلیل وجود پادگانهای نظامی بسیار در شرق تهران، بیشتر افراد در این قسمت در خانه های سازمانی متعلق به نیروهای مسلح ساکن هستند. به لحاظ استراتژیک یک منطقه بسیار مهم در تهران است. وجود افراد ساکن در این منطقه به هر دلیلی که این منطقه را برای سکونت انتخاب کرده اند باعث رشد تراکم در این منطقه شده است.

وجود تراکم نسبتا زیاد و کمبود پارکینگ در این منطقه باعث ازدیاد خودرو ها در خیابان های شرق تهران، امروزه به یک معظل برای ساکنین آن شده است. در میان این شلوغی ها اگر خودرویی در جاده خراب شود، ترافیک دوچندانی را در این قسمت از شهر بزرگ تهران خواهیم دید. این موضوع لزوم وجود امداد خودرو” را در شرق تهران و در سراسر جاده های آن بیشتر میکند. با اینکه متاسفانه افرادی که با اتومبیل شخصی خود جابجا میشوند، خیابان ها هم کشش حضور این حجم از خودرو را ندارند. مثلا در محله شمیران نو بدلیل عدم وجود پارکینگ به تعداد لازم، باعث شده که بسیاری از خودروها به صورت دوبله پارک کنند.

امداد خودرو شرق تهران
امداد خودرو شرق تهران

این منطقه شدیدا به چندین پارکینگ طبقاتی مخصوصا در قسمت مرکزی آن نیاز دارد که امیدواریم مسئولان محترم منطقه شرق تهران برای این مشکلات و ترافیک ها چاره ای بیاندیشند. این منطقه به لحاظ اقتصادی از دیگر مناطق تهران نسبتا ضعیفتر است. وجود خودروهای نسبتا ارزان قیمت و متوسط و خرابی بیشتر نسبت به خودروهای گران قیمت و لوکس، موجب شده که شرکت های امداد خودرو به این منطقه نگاه ویژه ای داشته باشند.

امداد خودرو در شرق تهران

تولید و واردات انواع خودرو در تهران به خصوص در منطقه شرق، باعث ترافیک زیادی در این ناحیه از تهران شده است. هرچه خودرو بیشتر باشد، به طبع نیاز به تعمیرگاه ها و اتوسرویس ها و امداد خودرو ها در این منطقه بیشتر محسوس است. مناطق بسیار معروفی از جمله تهرانپارس، لویزان، نارمک، رسالت، مجیدیه، هفت حوض، پیروزی و…. در این ناحیه قراردارند.وجود اینهمه محله در شرق، افراد خیلی زیادی را به سکونت در آنجا مجاب کرده است. حداقل از هر 10 خانوار ساکن در این منطقه، 7 خانوار دارای اتومبیل های مختلف میباشند. هر اتومبیلی در زمان نیاز به تعمیرگاه یا کارواش یا تعویض روغنی در مدت معین دارد. امداد خودرو هم یکی از مواردی است که باید در سراسر خیابان ها و جاده ها حضور مستمر داشته باشد.

امداد خودرو شرق تهران
شماره امداد خودرو در شرق تهران 1693 و یا 43071-021 میباشد.
حتما نباید فقط مکانیکی های ساکن در سطح ناحیه وجود داشته باشند. بلکه وجود تعمیرگاه سیار و یدک کش و یا جرثقیل سیار نیز الزامی میباشد. حتی در صورت تصادف باید خودرو را به صافکاری حمل کرد تا به آن رسیدگی شود. با توجه به بالا رفتن قیمت خودرو و همچنین قطعات اتومبیل و خدمات مربوطه، به شما پیشنهاد میکنیم تا در این مورد خوب دقت کنید و فریب افراد سودجو را نخورید. با توجه به اوضاع اقتصادی در جامعه، کسب درآمد بسیار سخت تر از قبل شده است. همین امر سبب میشود که در صورت خرابی و نیاز به تعمیر اتومبیل شما، آن را به امداد خودرو ی مطمئن و دارای مجوز بسپارید.

امداد خودرو انرژی کار کاسپین یکی از شرکت های فعال در شرق تهران میباشد. پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات بسیار زیاد و تضمین شده امداد خودرو کاسپین میباشد. شما با سپردن تعمیر خودروی خود به ما، حمل سریع خودروی شما به محل تعمیرگاه و یا تعمیر و سرویس در محل، و سرویس کامل را از ما دریافت خواهید کرد. قطعا هیچ چیز جای کیفیت را در جلب رضایت مشتریان نمیگیرد و به همین دلیل ما بهترین کیفیت را متعدانه و دلسوزانه به شهروندان عزیز ارائه مینماییم.

امداد خودرو هیوندای و کیا و ماشین های چینی

امداد خودرو کاسپین نیز متخصص در مکانیکی و صافکاری و تعمیرات و سرویس خودرو های چینی و محصولات هیوندای و کیا است. به دلیل اینکه این اتومبیل ها در کشور متخصص بسیار کمی دارند، امداد خودرو کاسپین این خدمات را با بهترین کیفیت و هزینه مقرون به صرفه و همچنین سرویس کامل به شما عرضه مینماید. شما میتوانید با شماره گیری 1693 در سراسر کشور و یا شماره 43071-021 در سطح شهر تهران و یا شماره 67487000021 این خدمات را از ما بخواهید و تجربه کیفیت عالی را مشاهده نمایید. با تشکر از شما عزیزان که تا آخر این مقاله با ما همراه بودید.  
بازگشت به صفحه مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدرخواست امداد خودرو