امداد خودرو تهران با خدمات مکانیکی سیار و یدک کش

امداد خودرو تهران از مناطق تحت پوشش امداد خودرو کاسپین میباشد. شماره امداد خودرو تهران 0243071 است. کاسپین  در سراسر استان تهران تمام مناطق 22 گانه را با خدمات تعمیر خودرو در محل و یدک کش خودرو تحت پوشش قرار داده است. مردم پایتخت با اطمینان خاطر میتوانند در هر کجای تهران با شماره امداد خودرو تهران تماس حاصل نمایند و سریعا از انواع خدمات ما در محل بهره مند شوند.

شماره امداد خودرو تهران

از مزیت های امداد خودرو تهران کاسپین شماره گیری آسان شماره امداد خودرو تهران است. این شماره 02143071 است و به سادگی به خاطر سپرده میشود. این شماره به سیستم متمرکز از صدها یدک کش در تمام مناطق تهران متصل است. به همین دلیل این امر باعث تسریع ارسال خودرو بر به محل شما میگردد.

امداد خودرو تهران

خدمات امداد خودرو تهران کاسپین

امداد خودرو تهران کاسپین با خدمات حمل خودرو به محل در سراسر استان تهران, تعمیر خودرو در محل در مناطق 22 گانه تهران, مکانیکی سیار در تهران اماده خدمت می باشد. امداد خودرو تهران کاسپین با هدف ارائه خدمات بهتر اقدام به طراحی سایت امداد خودرو تهران کرده است. 

این سایت با هدف بیشتر دیده شده خدمات امن امداد خودرو تهران کاسپین در موتور جستجوی گوگل طراحی شده است. کاسپین نزدیک به 23 سال است از قدیم در زمینه ارسال یدک کش و تعمیر خودرو فعالیت میکند. اولویت ما سرعت بخشیدن به خدمات امداد خودرو تهران و همچنین ارائه خدمات با قیمت های نرخ اتحادیه به مردم عزیز پایتخت است.

مکانیکی سیار تهران

مکانیکی سیار غرب تهران, مکانیکی سیار شرق تهران, مکانیکی سیار شمال تهران و جنوب تهران تحت پوشش امداد خودرو تهران می باشد. هدف از مکانیکی سیار تعمیر خودرو در محل شما می باشد. تعمیر خودرو در محل اولویت خدمات در کاسپین است. تنها در صورتی خودرو توسط یدک کش حمل میگردد که امکان تعمیر خودرو در محل وجود نداشته باشد. 

مردم عزیز پایتخت در هر زمان از شبانه روز میتوانند با شماره مکانیکی سیار تهران امداد کاسپین تماس گرفته و از خدمات سریع برخوردار شوند. 

ما با هدف ارائه خدمات 24 ساعته و شبانه روزی و با یدک کش های مستقر در تهران در تمام 24 ساعت توانسته ایم رضایت  مشتریان عزیز را کسب نماییم.

یدک کش

ارسال یدک کش از خدمات اصلی امداد خودرو تهران است. ما با انواع یدک کش در تمام تهران توانسته ایم تمام موارد خرابی خودرو را سریعا برطرف کرده و خودرو ها را به تعمیرگاه های مجاز و منصف حمل نماییم. انواع یدک کش ما نیسان یدک کش, جرثقیل حمل خودرو و کفی خودرو بر می باشند. مزیت های سیستم های حمل خودرو کاسپین موارد زیر می باشد:

 • حمل سریع خودرو.
 • حمل خودرو بدون آسیب دیدگی.
 • حمل خودرو با قیمت اتحادیه.
 • تعمیر در ابتدا و سپس حمل خودر.

باطری به باطری سیار

امداد خودرو تهران با ارائه خدمات باطری به باطری سیار تمام موارد خرابی باطری را در محل شما توسط متخصصان خود برطرف مینماید. 

ارائه باطری اورجینال در صورت نیاز توسط امداد خودرو تهران تعویض میگردد. تقریبا خرابی باطری برای هر خودرویی در جاده ممکن است رخ دهد. بهتر است قبل از خرابی خودرو اقدامات پیشگیرانه را رعایت کنید. به هر صورت با تماس با شماره باطری به باطری سیار امداد خودرو تهران سریعا میتوانید از خدمات باطری به باطری سیار ما بهره مند شوید.

پنچرگیری سیار تهران

خدمات پنچرگیری سیار در سراسر تهران توسط شرکت امداد خودرو تهران انجام میپذیرد. در صورت پنچری سیار میتوانید به راحتی با شماره امداد خودرو  تماس گرفته و با قیمت اتحادیه از خدمات سریع آپاراتی سیار تهران شرکت کاسپین بهره مند شوید.

چرا امداد خودرو تهران

مزیت های رقابتی امداد خودرو تهران باعث پیشرفت این مجموعه و جلب رضایت مشتریان در سالهای اخیر شده است. امداد خودرو تهران دارای نماد اعتماد, سیستم پیشرفته, تعمیرکاران متخصص و صدها یدک کش معتبر در سراسر تهران است. در اینجا میخواهیم به مزیت های استفاده از سیستم امداد خودرو تهران بپردازیم.

قیمت منصفانه

تمام نرخ های امداد خودرو تهران کاملا منصفانه و مطابق با نرخ اتحادیه خودرو می باشد. بسیاری از امداد خودروهای نامعتبر به خودرو سواران هزینه های گزاف و اضافی تحمیل مینمایند. هدف ما رضایت مشتری و ایجاد آرامش در خیابان های تهران است. به همین دلیل تمام قیمت ها مقرون به صرفه با توجه به خدمات با کیفیت است.

امداد خودرو در تهران سریع و با کیفیت

امداد رسانی سریع در محل مزیت برتر امداد خودرو تهران است. به دلیل سیستم پیشرفته 02143071 و حضور صد ها تعمیرکار و خودروبر در تهران این امر میسر گشته است. به همین  دلیل در صورت بروز هر مشکلی برای خودرو آنرا متوقف کرده و با شماره امداد خودرو تهران 02143071 تماس گرفته تا سریعا از حضور نیروی متخصص در محل بهره مند شوید.

امداد خودرو شبانه روزی تهران

امداد خودرو تهران به صورت شبانه روزی خدمات خود را در تهران به مردم عزیز ارائه میدهد. کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات شبانه روزی به تهرانیان هستند. خدمات تعمیرات ماشین و حمل اتومبیل با خودرو بر مطمئن در تمام مدت شبانه روز با شماره 02143071 آماده می باشد. به همین دلیل در هر زمان از روز با آرامش خاطر میتوانید با مجموعه امداد تهران تماس حاصل نمایید.

نماد اعتماد از وزارت صنعت

نماد اعتماد نمادی است که به کسب و کارهای آنلاین اعتبار میبخشد. سایت امداد خودرو دارنده این نماد از وزارت صنعت و معدن می باشد. شرکت امداد خودرو تهران با نام کاسپین یکی از شرکت های رسمی امداد خودرو است که سالهاست خدمات رسانی میکند. به همین دلیل مردم عزیز در تهران با آسودگی خاطر میتوانند از خدمات ما با قیمت مناسب بهره مند شوند. 

متخصصین و تعمیرکاران مجرب

امداد خودرو تهران متشکل از تعمیرکاران مجرب, یدک کش های حرفه ای و افراد متخصص در زمینه حمل خودرو می باشد. ما خودروی شما را با کمترین هزینه توسط تعمیرکار متخصص در محل تعمیر مینماییم. سعی ما تعمیر خودرو بدون تعویض قطعه است.در صورت عدم تعمیر قطعه ما به شما قطعه اورجینال و مقرون به صرفه را پیشنهاد میدهیم.

حمل خودرو های لوکس

شرکت امداد خودرو تهران خودرو های لوکس و گران را بدون آسیب دیدگی به محل مورد نظر منتقل مینماید. ما برای خودروهای لوکس متخصص مربوطه را در محل ارسال مینماییم. صاحبان خودروهای مدل بالا میتوانند از کفی خودروبر استفاده نمایند. این مدل از سیستم حمل خودرو ماشین شما را به طور کامل بر روی کفی خود قرار میدهد. 

نکات مهم در امداد خودرو تهران

در صورت بروز مشکل خودرو در تهران نکاتی است که بسیار میتواند به شما عزیزان کمک کند:

 • جعبه ابزار خودرو را تکمیل نمایید. بسیاری از موارد را در صورت آموزش خود راننده نیز میتواند انجام دهد. هدف ما از طراحی سایت امداد خودرو تهران ارائه آموزش های لازم به رانندگان عزیز می باشد.
 • قبل از حرکت موارد ایمنی خودرو را رعایت نمایید. مواردی همچون چک کردن سیستم ترمز خودرو, همراه داشتن زنجیر چرخ و چراغ مه شکن از نکات مهم می باشد. 
 • لاستیک زاپاس مهمترین قطعه ای است که باید در خودروی خود همراه داشته باشید. همچنین از بودن وسایل تعویض لاستیک اطمینان حاصل نمایید. 
 • شماره امداد خودرو تهران را در گوشی ذخیره کنید تا در صورت بروز مشکل سریع از خدمات برخوردار شوید.

امداد خودرو شمال تهران

شمال تهران و شمال شرقی و غربی تهران به صورت متمرکز تحت پوشش انواع خودروی یدک کش و مکانیک سیار کاسپین می باشد. امداد خودرو تهران در تمام مناطق شمالی شهر تهران مستقر است و به همین دلیل میتواند خدمات امداد خودرو تهران را به صورت سریع ارائه دهد. شماره امداد خودرو شمال تهران 02143071 است. 

امداد خودرو جنوب تهران

مناطق جنوب تهران به دلیل حادثه خیز بودن دچار تصادفات زیادی میشود. به همین دلیل نیروهای متخصص ما در جنوب تهران مستقر هستند و آماده انواع خدمات تعمیر و حمل سریع خودرو در جنوب تهران می باشند. در صورت تصادف در این مناطق سریع یدک کش مناسب به محل میرسد و خودرو را بدون آسیب دیدگی به تعمیرگاه مناسب حمل مینماید.

امداد خودرو شرق تهران

امداد خودرو شزق تهران آماده ارائه خدمات زیر به مردم عزیز در تمام مناطق شرق تهران می باشد. 

 • پنچرگیری سیار شرق تهران.
 • مکانیکی سیار شرق تهران.
 • یدک کش خودرو شرق تهران.
 • کفی خودرو بر شرق تهران.
 • امداد بنزین شرق تهران.

امداد خودرو غرب تهران

شماره امداد خودرو غرب تهران آماده پاسخگویی به درخواست ها امداد خواهان محترم در منطقه های غرب می باشد. در هر جایی که باشید نیرو های با تجربه کاسپین سریعا خدمات خودرو را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه میدهند.