امداد خودرو

برای کسانی که دارای اتومبیل هستند، همراه داشتن شماره تماس یدک کش امداد خودرو ضروری است. همانطور که برای خودرو داشتن سوخت اجتناب ناپذیر میباشد. چرا که سوخت اتومبیل باعث حرکت آن شده و اگر نباشد، آن خودرو بی استفاده باقی خواهد ماند. این روزها در کلانشهر های بزرگ هرروزه و در همه ساعات شبانه روز شاهد ترافیک خودرویی هستیم. و در بعضی از مناطق و نواحی این ترافیک در تمامی ساعات شبانه روز  وجود دارد. همچنین جرثقیل های امداد خودرو نیز به صورت گشت زنی در خیابانها حضور دارند.

با اینکه ترافیک خودرویی در سطح شهر روز به روز درحال افزایش میباشد، اما باز هم تولیدکنندگان خودرو تعداد بیشتری تولید میکنند. خیابانها نیز کشش حضور این تعداد خودروی در حال تردد را ندارند، چه برسد به خودروهای پارک شده در کنار خیابانها. پس باید برای این معضل چاره ای اندیشیده شود. و این مشکل تا وخامت آن بیشتر نشده کاهش پیدا کند. البته شهرداری ها به دنبال راه حل هایی برای بیشتر کردن خیابانها و گسترش عرض آنها هستند. با این حال ازدیاد خودرو و تولید و واردات روزافزون آن، ما را نیازمند بیشتر شدن امداد خودرو میکند.

یکی از راه حل های اساسی برای زیادتر نشدن ترافیک بر اثر خرابی خودروها و یا تصادفها، امداد خودرو میباشد. حضور یدک کش در سطح شهر به اندازه مورد نیاز، میتواند کمک شایانی به کمتر شد معضل ترافیک نماید. اگر یدک کش امداد خودرو به صورت مستمر در خیابانها وجود داشته باشد، میتواند تا حد زیادی از ترافیک خودرویی و اتلاف وقت رانندگان دیگرجلوگیری کند. چرا که زمان کمتری برای رفتن به محل وقوع حادثه لازم است.

اگر امداد خودرو بتواند در محل خودرو را تعمیر کند، زمان کمتری از امدادخواه تلف میشود. و در صورت حمل خودرو به تعمیرگاه، مطمئنا چند روزی خودروی ایشان در تعمیرگاه خواهد بود.

یدک کش امداد خودرو

زمانی که اتومبیل شما وسط خیابان دچار مشکل میشود، در آن هنگام به دنبال شماره امداد خودرو میگردید. ولی اگر تلفن امداد خودرو را به همراه خود داشته باشید، زمان کمتری را از دست میدهید. شاید در آن لحظه شما عجله داشته باشید و وقتتان بسیار مهم باشد. پس لازم است که شماره یدک کش را همراه خود داشته باشیم تا در مواقع این چنینی از آن بهره ببریم. اگر هم نداشته باشیم معمولا از طریق گوگل جستجو میکنیم و به اولین شماره ای که به چشممان میخورد زنگ میزنیم.

ولی آیا آن شماره معتبر است؟ و مورد وثوق اتحادیه مورد نظر میباشد؟. پس باید در یافتن شماره امداد خودرو دقت لازم را چاشنی کار خود قرار داده و به هر شماره ای اعتماد نکنیم. چرا که فضای مجازی یه بستر برای هرکسی میتواند باشد و هرکسی میتواند خود را امدادگر جا بزند. پس از آن به نام امداد خودرو از شما هزینه هنگفت طلب میکند و ممکن است قطعات گرانقیمت و اصلی را به سرقت ببرد. البته تماس با سامانه 118 شرکت مخابرات مطمئن ترین راه ممکن برای دریافت شماره امداد خودرو و یا 43071-021 میباشد.

یدک کش امداد خودرو

شما میتوانید این خدمات را به شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین بسپارید. و تقاضای اعزام یدک کش برای رسیدگی به مشکلتان را بکنید. همچنین مکانیکی و صافکاری و نقاشی اتومبیل خود را به کاسپین بسپارید. فقط کافیست با شماره 1693 بدون کد و یا 43071-021 تماس حاصل فرمایید.

مکانیکی و صافکاری ماشین های چینی، و ماشین های کیا و هیوندای ، فقط بخشی از سوابق دو دهه شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین میباشد.

ورود به بخش مقالات

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.