شماره تماس یدک کش

شهر تهران شلوغ ترین شهر ایران و پرترافیک ترین شهر در تمامی ایران میباشد. ایضا یکی از شلوغ ترین و پرترافیک ترین شهرها در منطقه است. وجود این مقدار زیاد از خودرو در میان خیابانهای شهر تهران، لزوم وجود امداد خودرو را نمود میکند. قطعا هرکسی که در تهران رانندگی میکند، به شماره تماس امداد خودرو نیاز دارد. تا در صورت خرابی خودروی خود با شماره امداد خودرو تماس بگیرد. همچنین حضور یدک کش و جرثقیل سیار در شهر بزرگی همچون تهران، یک موضوع کتمان ناپذیر است.

وقتی وسیله ای ساخته میشود نسبت به آن میبایست سرویس هایی ارائه شود. اتومبیل هم از این قاعده مستثنی نیست و نیاز به خدماتی پس از ساخت دارد. یکی از این سرویس ها امداد خودرو است که این روزها با توجه به افزایش روزافزون خودرو بسیار لازم است. همچنین شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل خودرو باید روز به روز خدمات خود را به روز نمایند. به این صورت که شرکت فعال در حوزه امداد خودرو باید خدمات مکانیکی و سرویس انواع خودرو را انجام بدهد.

شرکت های امداد خودرو میبایست یک سیستم یکپارچه برای مشتریان خود داشته باشند. و یک سیستم عملیات امداد خودرو را برای کارکنان خود که با یدک کش کار میکنند، فراهم نمایند. هر چه این سیستم دقیقتر عمل کند، خدمت رسانی به امدادخواه به شکل بهتری انجام خواهد شد. لذا میبایست شرکت های فعال در حوزه امداد جاده ای به این مساله نگاه ویژه ای داشته باشند.

در نتیجه با پیشرفته شدن روز افزون تکنولوژی، رانندگان هم باید در تلفن همراه خود شماره تماس امداد خودرو را داشته باشند. که در مواقع اضطراری بتوانند از آن بهره مند شوند. و بهتر است با شماره امداد خودرو سراسری یعنی 1693 تماس بگیرند و تقاضای اعزام مکانیک سیار نمایند. همچنین شهروندان محترم میتوانند با شماره 43071-021 تماس بگیرند و درخواست یدک کش نمایند.

شماره تماس امداد خودرو

طبق معمول اگر کسی در خیابان با اتومبیل خود دچار مشکل شود، شماره تماس امداد خودرو را جستجو میکند. و برای یافتن شماره تماس یدک کش به شیوه های مختلفی دست میبرد. نخستین راه حل برای دارندگان گوشی های هوشمند همراه، جستجو در گوگل و دریافت تلفن امداد خودرو به شماره 1693 میباشد. شیوه دیگری که به ذهن شهروندان محترم خطور میکند، دریافت شماره تماس یدک کش از سامانه 118 شرکت مخابرات که آن هم 43071-021 میباشد.

عده دیگری که تازه صاحب خودروی داخلی شده اند، معمولا از خدمات پس از فروش خودروساز خود از جمله امداد خودرو استفاده مینمایند. عده ای هم که همیشه دارای نظم هستند و به دنبال پیشگری قبل از درمان میباشند، شماره تلفن امداد خودرو را در تلفن خود ذخیره میکنند. تا در مواردی که لازم است از شماره تماس امداد خودرو استفاده نمایند. اما اینکه از چه امداد خودرویی تقاضای اعزام یدک کش مینمایند هم بسیار مهم است.

پس ما برای شما راه حلی داریم که از هر لحاظ برای شما به صرفه است. چه از لحاظ مالی، چه از لحاظ کیفیت و تنوع خدمات به صرفه و به نفع شما راننده عزیز میباشد. پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات گسترده شرکت امدادخودرو انرژی کار کاسپین میباشد. فقط کافیست یکبار امحان کنید تا طعم واقعی کیفیت را حس کنید و پس از اتمام کار از کیفیت آن لذت ببرید. خدمات امداد خودرو یا همان حمل خودرو فقط بخشی از خدمات متنوع انرژی کار کاسپین میباشد.

شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین علاوه بر خدمات ارائه سرویس امداد جاده ای، در حوزه مکانیکی و تعمیرات خودرو، صافکاری و نقاشی اتومبیل و سرویس اتومبیل به صورت سراسری نیز فعالیت مینماید. مکانیکی و صافکاری انواع ماشین های ایرانی و خارجی از جمله ماشین های چینی، هیوندای و کیا فقط بخشی از خدمات گسترده انرژی کار کاسپین مباشد.

شماره تماس امداد خودرو

شماره تماس امداد خودرو

فقط کافیست تا با شماره تماس 1693 و یا 43071-021 تماس حاصل نموده و از شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین تقاضای اعزام مکانیک سیار نمایید.
بازگشت به صفحه مقالات

2 دیدگاه

شهرام پورمددی · آوریل 15, 2021 در 7:49 ب.ظ

مطالبتون عالیه

محیا · آوریل 15, 2021 در 7:51 ب.ظ

چند وقت پیش به مخابرات زنگ زدم همین شماره 43071 رو داد بهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.