شماره تلفن یدک کش

وقتی خودرویی در خیابان خراب بشود، اگر آن مسیر شلوغ باشد ترافیک آن شدت میابد. اگر خلوت باشد هم باعث بوجود آمدن ترافیک اگر چه جزئی خواهد شد. در اینجا به دنبال تلفن یدک کش میگردیم تا به محل بیاید و خودرویمان را تعمیر کند. معمولا امداد خودرو بین 20 دقیقه تا نیم ساعت در محل حضور بهم میرساند. مگر آنکه امداد خودرو یا مکانیک سیار بسیار نزدیک به محل وقوع خرابی اتومبیل باشد. پس همراه داشتن شماره یدک کش یا همان جرثقیل سیار به زودتر رفع شدن مشکل کمک شایانی میکند. و نقش امداد خودرو در اینجا به چشم می آید.

همانطور که گفتیم اگر در تلفن همراه خود تلفن امداد خودرو را داشته باشیم، خیلی زودتر امداد خودرو به مشکل ما رسیدگی خواهد کرد. پس پیشگیری بهتر از درمان است و اگر در این نکته دقت نماییم، کمتر به دردسر میافتیم. از طرف دیگر دیگر اتلاف وقت بی مورد را با رسیدگی سریع تر امداد خودرو را نخواهیم داشت. پس از هر لحاظی پیشگیری بسیار کم هزینه تر و بهتر از درمان است. همچنین چون در آن هنگام عجولانه به دنبال شماره یدک کش میگردیم، ممکن است با امدادگری روبرو شویم که کلاهبردار است.

اگر شما در مواقع بیکاری و زمانی که وقتتان آزاد است در موتور جستجوی گوگل گشتی بزنید، میتوانید با کمی تحقیق در این مورد تلفن یدک کش مورد اطمینان را بیابید. و یا با سامانه پاسخگویی شرکت مخابرات تماس حاصل نموده و شماره امداد خودرو را از آن سامانه دریافت نمایید. و پس از آن دیگر به مشکلاتی که پس از وقوع حادثه ای گریبان گیرمان میشود و عوراض آن بر نمیخوریم. پس چه بهتر که شماره تماس سراسری امداد خودرو را که 1693 میباشد و یا شماره امداد خودرو تهران را به شماره 43071-021 در تلفن همراه خود ذخیره نماییم.

شماره امداد خودرو

امداد خودرو کاسپین با نزدیک به دو دهه فعالیت در زمینه امداد جاده ای علاوه بر ارائه خدمات امداد خودرو ، در حوزه مکانیک خودرو و صافکاری و نقاشی اتومبیل نیز فعالیت مینماید. پس در مواقع ضروری با شماره گیری 1693 و یا 43071-021 ما را در خدمت رسانی به خود مشرف کنید. امداد خودرو انرژی کاسپین در خدمت شماست.

بازگشت به صفحه مقالات

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.