امداد خودرو

هدف امداد خودرو کمک رساندن به رانندگانی است که اتومبیلشان در خیابان دچار مشکل شده است. اینکار با اعزام یدک کش به محل انجام میشود و مکانیک سیار خودرو را در محل عیب یابی میکند. اگر امداد خودرو توانست در محل اتومبیل را تعمیر کند، هزینه را از امدادخواه دریافت و کارشان تمام میشود. اگر خودرو در محل تعمیر شدنی نبود، یدک کش خودرو را به تعمیرگاه امداد خودرو و یا تعمیرگاه مجاز دیگر حمل میکند. در مرحله اول امدادخواه با شماره تماس امداد خودرو تماس حاصل فرموده و آنها را مطلع مینماید.

مرحله دوم توافق با دفتر امداد خودرو و تقاضای اعزام یدک کش به محل وقوع حادثه میباشد. شرکت امداد خودرو بلافاصه با نزدیکترین تعمیرگاه سیار حاضر در محل خرابی خودرو تماس حاصل نموده و آنها را فرا میخواند. امدادگران به محل درخواست امدادخواه رفته و پس از بررسی و عیب یابی اقدام به تعمیر خودرو میکنند. اگر خودرو در محل قابل تعمیر بود که هیچ و اگر نبود خودرو باید توسط یدک کش به یک تعمیرگاه مجاز حمل شود. اگر امدادخواه بخواهد خودروی شخص، توسط جرثقیل امداد خودرو به محل دلخواه ایشان حمل میشود.

در صورت رضایت امدادخواه، اتومبیل ایشان به نزدیک ترین تعمیرگاه مجاز مورد وثوق شرکت امداد خودرو حمل خواهد شد. پس از حمل خودرو به تعمیرگاه مورد نظر، مکانیک خودرو را پس از عیب یابی دقیق تعمیر میکند. پس از آن در صورت رضایت مشتری، خودرو به طور کامل هر سرویسی که لازم داشته باشد، بر روی آن اعمال میشود. پس از اتمام کار بر روی اتومبیل، هزینه از راننده دریافت شده و خودرو تحویل ایشان میگردد.

در صورت وقوع تصادف نیز در صورت رضایت امدادخواه، اتومبیل به یک مجموعه کامل خدمات خودرو حمل میشود. در آنجا میزان خسارت برآورد شده و به نماینده بیمه ارسال شده و پس از تایید کارشناس اقدام به صافکاری و نقاشی خودرو میشود.

امداد خودرو یدک کش

شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین این خدمات را با پایین ترین قیمت به شما رانندگان عزیز ارائه مینماید. این شرکت با سابقه فعالیت در حوزه خدمات خودرو، این سرویسها را با بهترین کیفیت و البته قیمت مناسب به شما ارائه مینماید. شما میتوانید شماره تلفن امداد خودرو کاسپین را از طریق جستجو در گوگل و یا از سامانه 118 دریافت نمایید. و پس از آن با شماره گیری 1693 بدون کد به صورت سراسری یا شماره 43071-021 در تهران تماس بگیرید.

و از امداد خودرو انرژی کار کاسپین تقاضای ارسال یدک کش کنید. و ما را مفتخر به خدمت رسانی به خود نمایید. و از خدمات متنوع ما از جمله امداد خودرو، مکانیکی، صافکاری و نقاشی بهره مند شوید. همچنین پس از اتمام کار خودروی خود را با سرویس کامل قطعات با رضایت کامل تحویل بگیرید. و کیفیت را به معنای واقعی مشاهده نموده و از رانندگی دوباره با خودروی خود لذت ببرید. مکانیکی و صافکاری و نقاشی انواع ماشین های چینی، محصولات کیا و هیوندای ،فقط بخشی از خدمات قابل ارائه شرکت انرژی کار کاسپین میباشد.

امداد خودرو

برای درخواست ارسال یدک کش از امداد خودرو انرژی کار کاسپین، فقط کافیست تا با شماره تلفن 1693 و یا 43071-021 تماس حاصل نموده و ما را برای خدمت رسانی به خود مفتخر کنید. با تشکر از نگاه زیبای شما. امدادخودرو انرژی کار کاسپین در خدمت شما عزیزان میباشد.

ورود به صفحه مقالات

 


2 دیدگاه

شیرین عبدی · آوریل 26, 2021 در 5:36 ق.ظ

طراحی فوق العاده ای دارید

    امداد کاسپین · آوریل 27, 2021 در 3:52 ق.ظ

    ممنون از لطفتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.