امداد خودرو استان تهران

امداد خودرو تهران

امداد خودرو در استان تهران

استان تهران پر ترافیک ترین استان در سراسر ایران و شهر تهران پر ترافیک ترین کلانشهر در ایران میباشد. این استان با بیش از چندین میلیون اتومبیل در سطح شهرها و البته موتور سیکلت، شهری بسیار پرتراکم از وسایل نقلیه مختلف شده است. وجود این تعداد از اتومبیل در سطح شهر ها همینجوری باعث ترافیک شدید در سراسر استان شده است. حال شما فکر کنید که در جاده ها اتومبیلی هم خراب شود. بار ها برای خودتان پیش آمده که مسیری طولانی را در ترافیک بوده اید و پس از مدت زیادی که پشت ترافیک مانده اید، متوجه میشوید علت آن خرابی اتومبیلی در وسط جاده بوده است. گاهی وقتها اتومبیل شخص در تقاطع ها یا ورودی های جاده ها خراب میشود. در این صورت ترافیک بسیار شدیدی شکل میگیرد.

با همه این تفاسیر متوجه میشویم که در استان تهران وجود امداد خودرو در سراسر جاده ها، یک امر اجتناب ناپذیر است. اما متاسفانه عده ای سودجو بدون داشتن مجوز در صنف امداد جاده ای اقدام به فعالیت غیرمجاز مینمایند. به همین علت عده ای از راننده ها به راحتی به امدادگران اعتماد نمیکنند. همین امر باعث میشه که زنگ بزنند به مکانیک، تا اون برسه مدت طولانی ای طول میکشه و باعث ترافیک میشود. و باعث اتلاف وقت خود و بقیه میشوند.

امداد خودرو تهران

امداد خودرو کاسپین در تهران با شماره تلفن: 43071-021

تعمیرگاه سیار

به طور حتم امدادگری که به حضور شما میرسد، باید سر رشته ای از تعمیرات خودرو داشته باشد. البته این امر با تماس شما با شرکت امداد خودرو مطمئن و دارای مجوز از اتحادیه مربوطه امکانپذیر هست. و شما باید حتما با شرکتهای معتبر برای ارسال یدک کش تماس بگیرید. چرا که خدمات ارائه شده به شما را تضمین میکنند و با رضایت از شما، اتومبیل شما را تعمیرگاه های مجاز و معتبر حمل میکنند. پس از همه لحاظ خیال شما راحت میباشد. چه از لحاظ تصدیق امدادگر مطمئن و چه از لحاظ تعمیر و سرویس اتومبیل شما برایتان مقرون به صرفه است.

شما نیز میتوانید علاوه بر تقاضای ارسال امدادگر، تقاضای حمل به تعمیرگاه معتبر یا تعمیرگاه مورد نظر شما و همچنین در صورت نیاز اتومبیل شما به سرویس های مختلف آن را برایتان مرتفع میسازند. هرچه عرصه فعالیت شرکت امداد خودرو گسترده تر باشد، اعتبار آن بیشتر میباشد. شما میتوانید با یک سرچ کوچک در اینترنت شماره تماس امداد جاده ای را پیدا کنید. اما باید بسیار مراقب باشید تا در دام شرکتهای نا معتبر در فضای مجازی نیافتید.

امداد خودرو استان تهران

امداد خودرو در تمامی مناطق و شهرهای استان تهران در خدمت شماست

امداد خودرو کاسپین در تهران

شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین با حضور فعال در سراسر استان تهران از جمله شهریار، رباط کریم، اسلامشهر، نسیم شهر، شهرستان بهارستان و… در خدمت شما عزیزان میباشد. همچنین در سطح کلانشهر تهران و در تمامی محورهای شرق،غرب،جنوب،شمال و مرکز شهر حتی در مناطق طرح ترافیک آماده خدمت رسانی به شما شهروندان محترم میباشد. همچنین امداد و تعمیر و صافکاری خودروهای چینی، هیوندای و کیا را هم با سرویس کامل میپذیرد. اگر اتومبیلتان در جاده خراب شد میتوانید با یکی از شماره های 1693 و یا 43071021 و یا 67487021 تماس بگیرید و از ما تقاضای خدمات نمایید.

 

بازگشت به صفحه مقالات

2 Comments

  1. […] شما دچار مشکل شود باید با شماره یدک کش تماس بگیرید. شماره امداد خودرو تهران را در اینترنت میتوانید سرچ کنید و یا از سامانه 118 […]

  2. Tommie گفت:

    Hello There. I found your blog the usage of msn. That is an extremely neatly written article.
    I will be sure to bookmark it and return to read extra of your useful information. Thank you for the post.

    I will definitely comeback.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *