امداد خودرو مرکز تهران – انرژی کار کاسپین

امداد خودرو مرکز تهران

منطقه مرکزی شهر تهران

منطقه مرکزی تهران که قدیمی ترین بخش تهران پس از منطقه جنوبی تهران هست. ساختمانهایی هم هستند که قدمتشان بسیار زیاد است. معمولا این قسمت بافت قدیمی دارد و کم کم با ساختمان سازی در این منطقه نیز در حال نوسازی است. مرکز تهران به صورت شبانه روزی شاهد ترافیک زیادی هست. امداد خودرو ها کمتر در این محلات به دلیل وجود طرح ترافیک حضور دارند. مگر اینکه کسی در آنجا به علت خرابی خودروی خود با مرکز اعزام یدک کش برای حمل خودرو تماس بگیرد. در این صورت جرثقیل سیار به محدوده طرح ترافیک ورود میکنند.

محله انقلاب و جمهوری، حسن آباد، بهار و وحیدیه و محله های قدیمی بسیاری در این محدوده از شهر هستند. بعضی از امداد خودرو ها که طرح ترافیک ماهیانه خریداری میکنند. معمولا در خیابان های مرکز شهر تهران گشت میزنند. اما به همان دلیل یعنی شلوغی بیش از حد و قفل بودن خیابان های مرکز تهران، در بیرون از طرح آماده به کار هستند. وجود مکانیک سیار یا همان تعمیرگاه سیار در مرکز شهر، به زیادتر نشدن ترافیک بسیار کمک میکند.

امداد خودرو مرکز تهران
امداد خودرو مرکز تهران

خودروهایی که در محدوده مرکز شهر تردد میکنند، بسیار متنوع هستند. اگر چرخی در این قسمت از شهر بزنید، از خودروهای قدیمی و کلاسیک تا خودرو های لاکچری را در این محدوده خواهید دید. میدان انقلاب یکی از جاهایی هست که قسمت های مختلف شهر راه به هم بط میدهد و مانند یک رابط شهر را به 4 قسمت تقسیم میکند. از خیابان کارگر شمالی به شمال شهر، از خیابان کارگر جنوبی به جنوب شهر، از خیابان انقلاب به شرق و از خیابان آزادی به غرب تهران میتوانید بروید.

امداد خودرو در مرکز شهر تهران

همانطور که گفته شد، شما کمتر میتوانید حضور یدک کش یا جرثقیل سیار را در محدوده مرکز تهران ببینید. چون حتی خودرو های امداد جاده ای هم به علت قانون طرح ترافیک نمیتوانند در این محدوده تردد نمایند. البته همانطور که قبلا گفتیم شما با تماس با امداد خودرو میتوانید تعمیرگاه های سیار را به داخل طرح فرا بخوانید تا به مشکل شما رسیدگی نمایند. در این بین شرکت هایی هستند که خرید طرح ترافیک را از وظایف خود میدانند. به طور مثال خرید تیغ برای آرایشگر و یا آچار و تجهیزات مکانیکی برای یک تعمیرکار یک امر اجتناب ناپذیر است و جزو هزینه های لازم برای شغل های آنهاست.

وقتی ما کاری را شروع میکنیم باید هزینه ای در قبال آن بپردازیم تا بتوانیم خدمتی ارائه دهیم.متاسفانه این فرهنگ در کشور ما هنوز جا نیافتاده یا به طور غلط جا افتاده است. مثلا پیش آمده که رستورانی شیک و لاکچری میروید و غذا میل میکنید و قیمت های نجومی در منوی آنها میبینید و یا ورودی های گرانقیمتی را شاهد خواهید بود. در صورتی این هزینه ای است که برای جلب مشتری کرده اند و نباید از تک تک مشتریان خود هزینه هایی که قبلا کرده اند را بگیرند. در خصوص امداد خودرو نیز به این صورت است و خرید طرح ترافیک برای یک امدادگر یک الزام است و نباید بدون خرید طرح وارد محدوده شده و از امدادخواه مبلغ بسیار بابت ورود به طرح اخذ نماید.

امداد خودرو مرکز تهران
برای حمل خودروی خود در مرکز تهران با 1693 تماس حاصل فرمایید.

مدیریت شرکت انرژی کار کاسپین خرید طرح ترافیک را برای رانندگاهن خود در اولویت قرار داده است، تا به شهروندان محترم هزینه های اضافی تحمیل نکند. چون معتقد است که خرید طرح ترافیک برای رانندگان خود یک هزینه جاری در حوزه امداد جاده ای است. رانندگان شرکت به طور مستمر در تمامی نقاط تهران که طرح و چه غیر طرح حضور دارند. شما با شماره گیری تلفن 1693 در سراسر شهر تهران، میتوانید خدمات امداد جاده ای را برای اتومبیل خود درخواست کنید. حمل و مکانیکی و صافکاری و سرویس کامل انواع خودروهای در سطح شهر از جمله ماشین های چینی، هیوندای و کیا و خودروهای ایرانی و خارجی دیگر از خدماتی از که انرژی کار کاسپین ارائه میدهد.

 

بازگشت به صفحه مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امداد خودرو فوری
09391171560