شماره یدک کش

تهران شلوغ ترین شهر کشور ایران و پرترافیک ترین شهر در سطح کشور میباشد. همچنین یکی از شلوغ ترین و پرتردد ترین شهرها در خاور میانه است. وجود این تعداد فراوان از خودرو در سطح خیابانهای شهر تهران، لزوم وجود امداد خودرو را اثبات میکند. قطعا هرکسی که در تهران رانندگی میکند، به شماره تلفن امداد خودرو نیازمند است. تا در صورت خرابی اتومبیل خود با شماره امداد خودرو تماس بگیرد. همچنین حضور یدک کش و جرثقیل سیار در شهر بزرگی مثل تهران، یک امر اجتناب ناپذیر میباشد.

وقتی وسیله ای ساخته میشود نسبت به آن میبایست خدماتی ارائه شود. اتومبیل هم از این قاعده مستثنی نیست و نیاز به سرویس های پس از تولید دارد. یکی از این سرویس ها امداد خودرو است که این روزها با توجه به زیاد شدن خودرو بسیار لازم است. همچنین شرکتهای ارائه دهنده خدمات حمل خودرو باید روز به روز خود را به روزرسانی نمایند. به این صورت که شرکت فعال در حوزه امداد خودرو باید خدمات مکانیکی و سرویس انواع اتومبیل را انجام بدهد.

شرکت های امداد خودرو میبایست یک سیستم جامع برای مشتریان خود داشته باشند. و یک سیستم عملیات امداد خودرو را برای پرسنل خود که با یدک کش کار میکنند، فراهم نمایند. هر چه این سیستم منظمتر عمل کند، خدمت رسانی به امدادخواه به شکل بهتری انجام خواهد گرفت. لذا میبایست شرکتهای فعال در حوزه امداد جاده ای به این مساله نگاه ویژه ای داشته باشند.

در نتیجه با پیشرفته شدن روز افزون تکنولوژی رانندگان هم باید به همراه خود شماره تلفن امداد خودرو را داشته باشند. که در مواقع ضروری بتوانند از آن استفاده نمایند. و بهتر است با شماره امداد خودرو سراسری یعنی 1693 تماس بگیرند و تقاضای اعزام مکانیک سیار نمایند. همچنین این عزیزان میتوانند با شماره 43071-021 تماس بگیرند و درخواست یدک کش نمایند.

شماره تلفن امداد خودرو

معمولا اگر کسی در وسط خیابان با ماشین خود دچار مشکل شود، بدنبال شماره تلفن امداد خودرو میگردد. و برای جستجوی شماره تماس یدک کش به شیوه های مختلفی متوسل میشود. اولین شیوه برای دارندگان گوشی های تلفن همراه، جستجو در گوگل و دریافت تلفن امداد خودرو به شماره 1693 میباشد. راه دیگری که به ذهن رانندگان عزیز خطور میکند دریافت شماره تماس جرثقیل سیار از سامانه 118 مخابرات که آن هم 43071-021 میباشد.

عده دیگری که تازه صاحب خودرو شده اند، معمولا از خدمات پس از فروش ماشین خود از جمله امداد خودرو استفاده مینمایند. عده ای هم که همیشه منظم هستند و به دنبال پیشگری قبل از درمان میباشند، شماره تلفن امداد خودرو را در تلفن خود ذخیره میکنند. تا در مواردی که لازم است از آن استفاده نمایند. اما اینکه از چه شرکتی تقاضای اعزام یدک کش مینمایند هم بسیار حائز اهمیت است.

خب ما برای شما پیشنهادی داریم که از هر لحاظ برای شما به صرفه است. چه از لحاظ مالی، چه از لحاظ کیفیت و تنوع خدمات به صرفه و به نفع شما راننده عزیز میباشد. پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات امداد جاده ای شرکت انرژی کار کاسپین میباشد. فقط کافیست یکبار امحان کنید تا مزه واقعی کیفیت را بچشید و پس از اتمام کار از کیفیت کار لذت ببرید. خدمات امداد خودرو یا همان حمل خودرو فقط بخش کوچکی از خدمات متنوع انرژی کار کاسپین میباشد.

شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین علاوه بر خدمات ارائه خدمات امداد جاده ای، در حوزه مکانیکی و تعمیرات خودرو، صافکاری و نقاشی اتومبیل و سرویس اتومبیل به صورت کامل نیز فعالیت مینماید. مکانیکی و صافکاری انواع ماشین های ایرانی و خارجی از جمله ماشین های چینی، هیوندای و کیا فقط بخشی از خدمات گسترده انرژی کار کاسپین مباشد.

شماره تلفن امداد خودرو

شماره تلفن امداد خودرو

فقط کافیست تا با شماره 1693 و یا 43071-021 تماس حاصل نموده و از امداد خودرو کاسپین خدمت رسانی بخواهید.
بازگشت به صفحه مقالات

1 دیدگاه

زینب · آوریل 15, 2021 در 1:33 ق.ظ

خیلی ممنون از سایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.