تلفن امداد خودرو جنوب تهران

امداد خودرو

شماره تلفن یدک کش در جنوب تهران

منطقه جنوب شهر تهران از مناطق قدیمی و اولیه این شهر است. منطقه ای که کوچه و پس کوچه های زیادی دارد و محله های قدیمی نام آشنایی دارد. اکثر ساکنان جنوب شهر هم دارای وسایل نقلیه اعم از موتور و ماشین هستند. با این ازدحام جمعیت و ترافیک خودرو باید شماره تلفن امداد خودرو جنوب تهران را به همراه خود داشته باشند. به این علت که در مواقع ضروری بتوانند از آن استفاده نمایند. به علاوه همیشه تعدادی اتومبیل خودروبر در این نواحی گشت میزنند تا در صورت نیاز وارد عمل شوند.

ناحیه جنوب تهران، را میتوان قدیمی ترین قسمت تهران برشمرد. زمانی که قسمت های دیگر تهران بیابان و غیر قابل استفاده بود، جنوب تهران کاملا قابل سکونت بود. حتی در زمان قاجاریه جنوب تهران مرکز حکومت دولت های آن زمان بود. تقریبا از زمان پهلوی هم اتومبیل های شهری وارد شهر تهران شدند . البته در آن زمان امداد خودرو و یا یدک کش و جرثقیل سیار وجود نداشت و در صورت خرابی کسی هم نمیتوانست آنها را تعمیر کند. اگر هم کسی میتوانست مکانیک خودرو انجام دهد باید خودرو را تا محل تعمیرگاه هول میدادند.

کم کم با زیاد شدن جمعیت و همچنین اتومبیل های مختلف در شهر، کسانی به فکر رفع نیازهای مردم در این زمینه شدند. سپس تعداد کسانی که مکانیک خودرو بودند بیشتر شد. در نتیجه کسانی هم پیدا شدند و امداد خودرو را به وجود آوردند تا ماشین ها را به تعمیرگاه حمل کنند. اوایل یدک کش ها صرفا جهت حمل به مکانیکی ها فعالیت میکردند. تا اینکه با گسترش روز افزون خودرو و  یادگیری افراد بیشتر از حرفه مکانیک خودرو، مکانیک سیار هم وارد این حوزه از خودرو شد.

تلفن امداد خودرو جنوب تهران
تلفن امداد خودرو جنوب تهران 43071-021 میباشد

تلفن تماس امداد خودرو در جنوب تهران

امروزه در هنگامی که فردی در جنوب تهران اتومبیلش دچار خرابی و یا هر مشکلی شود، به جستجوی تلفن امداد خودرو جنوب تهران میپردازد. به طور معمول اگر کسی تلفن همراه هوشمند داشته باشد، از طریق گوگل به جستجوی شماره میگردد. از جمله جستجوهایی که در این مورد انجام میشود میتوان به شماره تماس امداد خودرو و یا شماره یدک کش اشاره کرد. البته جستجوهای مختلف دیگری نیز انجام میدهند مثلا تلفن جرثقیل سیار در جنوب تهران و امثالهم.

راه دیگری هم که وجود دارد و به درد کسانی که تلفن ساده دارند، درخواست شماره تلفن امداد خودرو از طریق 118 میباشد. به هر حال روش های متداولی برای یافتن تلفن یدک کش در جنوب تهران وجود دارد. برخی عزیزان هم همیشه به فکر پیشگیری از اتلاف وقت خود هستند. آنها شماره تلفن جرثقیل سیار و یا مکانیک سیار را در مخاطبین تلفن همراه خود دارند. و کار خود را برای همچین مواقعی راحت کرده اند و فورا با تلفن تعمیرگاه سیار تماس میگیرند. تا فورا امدادگری برای حمل خودرو به تعمیرگاه برای آنها اعزام شود.

اما یک راه مطمئن و کاملا تضمینی برای شما وجود دارد. و آن هم تماس با شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین برای اعزام یدک کش و یا جرثقیل سیار به محل خرابی اتومبیل شما و تعمیر آن به صورت تضمینی میباشد. شما میتوانید تقاضای حمل خودرو و تعمیرات و همچنین صافکاری و نقاشی انواع ماشین های ایرانی و یا چینی و حتی هیوندای و کیا و انواع اتومبیل های ساخت داخل و خارج کشور را به انرژی کار کاسپین بسپارید. همچنین سرویس کامل و خدمات جانبی هرگونه اتومبیلی را نیز میتوانید دریافت کنید.

شما میتوانید با تماس با شماره های 1693 بدون کد و یا 43071-021 از ما درخواست امدادگر کنید. تا امدادگران متخصص در زمینه مکانیک به محل اعزام و در محل اتومبیل شما را تعمیر کنند.

شماره تلفن امداد خودرو جنوب تهران
شماره تلفن امداد خودرو جنوب تهران

بازگشت به صفحه مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امداد خودرو فوری
09391171560