شماره امداد خودرو 24 ساعته

امداد خودرو 24 ساعته

شماره امداد خودرو 24 ساعته

اگر شما در هر ساعت از شبانه روز با اتومبیل خود در خیابان تردد کنید. امکان خرابی خودروی شما در وسط خیابان وجود دارد. معمولا برای بسیاری از افراد پیش می آید که وسط خیابان اتومبیلشان خاموش شود. این موضوع در کشورمان به دلیل استفاده از خودروهای بی کیفیت ساخت داخل شایع است.پس خوب است که شماره امداد خودرو 24 ساعته را در تلفن همراه خود داشته باشیم. تا در صورت لزوم از آن استفاده کنیم.

البته کم کم تدابیر و قوانین سختگیرانه برای خودروسازان از طرف سازمانهای مختلف ایجاد شده است. که امید است به روزهای خوب صنعت خودروسازی و افزایش کیفیت و ایمنی آنها چشم داشته باشیم. ولی با این اوصاف باز همراه داشتن شماره امداد خودرو 24 ساعته یک موضوع ضروری میباشد. و در مواقعی که مشکلی برای اتومبیلمان پیش می آید از آن بهره بگیریم.

معمولا افرادی هستند که به دلایل شغلی و شرایط زندگی در شب تردد میکنند. و به علت عدم سرویس دهی کافی ناوگان حمل و نقل عمومی، ناچارند که از خودروی شخصی استفاده کنند. البته بعضی افراد با موتور سیکلت اینکار را انجام میدهند. اما در شب های زمستان به علت سرمای هوا استفاده از اتومبیل از هر لحاظ بهتر است. در این صورت شماره امداد خودرو را حتما بهمراه داشته باشید.

شرکتهای امداد خودرو که به صورت شبانه روزی فعالیت میکنند، خودروهایشان در سراسر شهر در هر ساعت از شبانه روز در خیابان حضور دارند. البته تعداد آنها بسیار زیاد نیست و هر شرکت امداد خودرو توانایی و منابع لازم را برای فعالیت 24 ساعته ندارد. باز با این حال هستند شرکت های دارای یدک کش امداد خودرو که در هر ساعت از شبانه روز مکانیک سیار در اختیار دارند. بهتر است که از آنها شماره ای در تلفن همراه خود داشته باشیم تا در مواقع ضروری استفاده کنیم.

امداد خودرو کاسپین

شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین با حدود دو دهه فعالیت در زمینه امداد جاده ای آماده خدمت رسانی به شهروندان محترم میباشد. اولویت امداد خودرو کاسپین رعایت اصول اخلاقی و رقابت سالم و همچنین مشتری مداری میباشد. همچنین ارائه خدمات با کیفیت بهمراه پشتیبانی پس از تعمیرات از شاخصه های مهم انرژی کار کاسپین است.

مکانیکی، صافکاری و نقاشی انواع اتومبیل، یکی دیگر از خدماتی هستند که امداد خودرو کاسپین ارائه میدهد. صافکاری و نقاشی انواع ماشین های چینی، محصولات هیوندای و کیا نیز بخش دیگری از خدمات متنوع ماست. شما میتوانید با جستجو در گوگل و یا از طریق سامانه 118 مخابرات شماره 1693 را دریافت کنید. و یا با شماره 43071-021 تماس حاصل فرموده و ما را برای خدمت رسانی به خود مشرف کنید.

شماره امداد خودرو شبانه روزی

برای تماس با شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین و دریافت خدمات فقط کافیست تا با شماره 1693 بدون کد و یا شماره 43071-021 در تهران تماس حاصل کنید. خدمت رسانی به شما شهروندان محترم افتخار امداد خودرو کاسپین میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امداد خودرو فوری
09391171560