شماره امداد خودرو شرق تهران

شماره امداد خودرو شرق تهران

امداد خودرو شرق تهران

امداد خودرو شرق تهران از دیگر خدمات ارائه شده توسط امداد خودرو کاسپین است، شرق تهران یکی از پر تردد ترین مسیرهای تهران را داراست. امداد خودرو شرق تهرانتمام خدمات امدادی را شامل میشود. بهترین امداد ها و تیم امدادی از سوی امداد خودرو شرق تهران کاسپین در آنجا مستقر هستند.

مناطق شرقی تهران همچون پیروزی، پاسداران، تهرانپارس، خاوران و… از جمله مناطقی محسوب میشوند که تحت پوشش امداد خودرو شرق تهران کاسپین هستند. 

خودروبر شرق تهران

خودروبر شرق تهران بصورت شبانه روزی در تمامی مناطق شرقی تهران فعالیت میکنند. خودرو شما در هر نقطه از شرق تهران دچار مشکل شد فقط کافیست که با شماره امداد خودرو کاسپین 43071-021 تماس حاصل نمایید.

تیم خودروبر امداد خودرو شرق تهران کاسپین با در نظر گرفتن کامل شرایط، بصورت کاملا حرفه ای خودرو شما را در کمترین زمان ممکن جابجا خواهند کرد.

تلفن امداد خودرو شرق تهران

یدک کش در شرق تهران

برای افرادی که در سطح شرق تهران دارای اتومبیل هستند، ممکن از مشکلی وسط جاده پیش بیاید. در آن هنگام به دنبال پیدا کردن شماره امداد خودرو شرق تهران هستند. خب معمولا افراد دوست دارند که یدک کش هایی که برای رسیدگی به مشکل آنها فرستاده میشوند، مطمئن باشند. لذا باید شماره شرکتی را بدست آورند که دارای مجوز از اتحادیه مربوطه میباشد.

منطقه شرق تهران معمولا با خیابان هایی با بافت قدیمی هستند. و بجز چندتا اتوبان که توسط شهرداری تهران ساخته شده است، ما بقی خیابانها قدیمی و کوچک هستند. با توجه به این مساله نمیتوانند کشش خودروهای بیشتری از الان داشته باشند. امداد خودرو نقش کوچکی در کمتر شدن ترافیک خودرویی در جاده های شرق تهران را ایفا میکند.

یکی از مشکلاتی که شرق تهران مخصوصا در منطقه شمیران نو با آن روبرو است، نبود پارکینگ در واحدهای مسکونی است. متاسفانه به تعداد کافی هم پارکینگ طبقاتی در برخی از مناطق شرق تهران وجود ندارد. همین معضل و کمبود خیابانهای شرق تهران را بسیار شلوغ کرده است. و باعث شده تا مردم برای عبور در برخی از مناطق شرق دچار مشکلات بسیاری شوند.

نکته دیگری که حائز اهمیت هست، حضور مستمر یدک کش ها و جرثقیل ها در خیابان های شرق تهران است. شما در این قسمت از تهران، اگر در خیابان ها دقت کنید تعدادی خودروی امدادی خواهید دید. البته این مقدار امدادگر و مکانیک سیار برای کل سطح شرق تهران کم است و باید چاره ای در این مورد اندیشیده شود. مخصوصا قسمت شمال شرق که کمتر حضور دارند.

امداد خودرو شرق تهران

شماره امداد خودرو شرق تهران

امداد خودرو های زیادی در شرق تهران فعالیت مینمایند. شما بایستی در این زمینه دقت بسیاری بکنید، چرا که افراد سودجو به اسم امدادگر از رانندگان سوء استفاده و اخاذی میکنند. همان رانندگانی که بدون آرم و علائم و بدون هیچ نشان هویتی و بدون مجوز از اتحادیه مربوطه اقدام به گشت زنی در خیابانها میکنند.

خیلی ها هستند که به اسم تعمیرکار یا مکانیک در خیابان ها گشت میزنند و مردمی که اطلاع ندارند را مورد کلاهبرداری قرار میدهند. آنها به اسم امدادگر اقدام به دستکاری خودرو و برداشتن قطعات کمیاب و گران خودروی رانندگان از همه جا بیخبر میکنند. پس حواستان بسیار در این مورد جمع باشد و فقط به شرکت امداد خودرو معتبر و دارای مجوز اعتماد کنید.

پیشنهاد ما به شما شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین در زمینه خدمات امداد جاده ای است که دارای مجوز از ارگان های مختلف در این زمینه میباشد. شرکت انرژی کار کاسپین با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تعمیرات خودرو و اعزام یدک کش به محل در خدمت شهروندان ساکن در شرق تهران است. فقط کافیست با شماره 1693 تماس حاصل فرمایید تا امدادگران ما در اسرع وقت به خودروی شما رسیدگی کنند.

شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین نه تنها در زمینه اعزام جرثقیل سیار و مکانیک سیار برای تعمیرات خودروی شما فعالیت میکند. بلکه در زمینه عیب یابی، مکانیکی، صافکاری و نقاشی و سرویس کامل هر نوع اتومبیلی در سراسر کشور فعالیت مینماید. همچنین متخصص در زمینه صافکاری و تعمیرات ماشین های چینی، ماشین های کیا و هیوندای و انواع خودرو های خارجی و داخلی دیگر فعالیت مینماید. شما میتوانید برای دریافت هرگونه خدمات در زمینه خودرو در شرق تهران،با شماره های 43071-021 و یا 68487000-021 نیز تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدرخواست امداد خودرو