شماره امداد خودرو جنوب تهران

شماره امداد خودرو جنوب تهران

شماره تماس یدک کش در جنوب تهران

در قسمت جنوب شهر تهران ساکنین بسیاری زندگی میکنند. بیشتر ساکنان جنوب تهران از شهرستان های مختلف به تهران مهاجرت کرده اند. بسیاری از این عزیزان ساکن در منطقه جنوب تهران، دارای خودروی سواری میباشند. همین موضوع باعث شده که شرکت های امداد خودرو به فکر فعالیت در این بخش از تهران باشند. اگر خودروی شما در جاده های جنوب تهران دچار مشکل شد، میتوانید با شماره امداد خودرو جنوب تهران تماس بگیرید. تا در اسر وقت در محل حضور یابند و به مشکل اتومبیل شما رسیدگی نمایند.

این منطقه از شهر معمولا به لحاظ اقتصادی در سطح پایین تری نسبت به دیگر نواحی شهر تهران قرارا دارد. لذا اکثرا دارای ماشین هایی نظیر پراید و یا تیبا و دیگر ماشین های ارزان قیمت هستند. اگر خودرو به لحاظ قیمت ارزان باشد، قطعات و سرویس های آن هم ارزان میباشد. لذا شهروندان ساکن در این منطقه به دلیل وضع اقتصادی نسبتا معمولی و ضعیف، توقع سرویس دهی ارزان از شرکتهای امداد خودرو هستند. پس یدک کش های حاضر در این ناحیه، میبایست کمی با امدادخواه راه بیایند و مبلغ پایین تری را مطالبه کنند.

شماره تماس امداد خودرو جنوب تهران
شماره تماس امداد خودرو جنوب تهران

این روزها متاسفانه به دلیل وضع اقتصادی نابسامان فشار بر روی این قشر عزیز، بسیار زیاد احساس میشود. پس باید تمامی کسانی که میتوانند باری از روی دوش این عزیزان بردارند، دست به کار شوند و هرگونه خدماتی را تا حد ممکن برای شهروندان جنوب شهر تهران، با قیمت کمتری ارائه نمایند. البته ناگفته نماند که این مشکل در تمامی کشور متاسفانه وجود دارد اما در جنوب شهر این موضوع ملموس تر به نظر می آید. پس جرثقیل سیار و یا همان امداد خودرو برای ارائه خدمات امدادی باید مراعات حال امدادخواه را بکند.

شماره امداد خودرو جنوب تهران

در خیابان های جنوب تهران خودرو های بسیاری وجود دارد. این منطقه از تهران معمولا از ترافیک بالایی برخوردار است. به همین علت حضور یدک کش برای حمل خودرو در جنوب شهر الزامی است. وجود مکانیک سیار یا همان تعمیرگاه سیار در خیابانها به صورت مستمر باعث سهولت در خدمت رسانی به شهروندان محترم است. اما لازم است بدانید که برای بدست آوردن شماره امداد خودرو از هر راهی استفاده ننمایید. و از راه های مطمئن و قابل تضمین استفاده کنید.

تلفن تماس امداد خودرو جنوب تهران
تلفن تماس امداد خودرو جنوب تهران 1693 میباشد.

یکی از شیوه های متداول برای دستیابی به تلفن تماس امداد خودرو ، درخواست از سامانه 118 میباشد. شیوه های دیگری از جمله یافتن شماره یدک کش از موتور جستجوی گوگل هم وجود دارد. اما متاسفانه با ورود برخی افراد سودجو به این حرفه و جا زدن خود به عنوان امدادگر و مکانیک سیار، باید بسیار مراقب این گونه افراد باشید. این اشخاص با عدم اعلام قیمت و یا با روش قیمت توافقی به محل حضور پیدا میکنند. و بعد از اتمام کار آن هم بدون تضمین از عدم خرابی دوباره اتومبیل شما، از امدادخواه مبالغ نجومی و غیر منطقی را درخواست میکنند.

اما یک راه مطمئن و کاملا تضمینی برای شما وجود دارد. و آن هم تماس با شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین برای اعزام یدک کش و یا جرثقیل سیار به محل خرابی اتومبیل شما و تعمیر آن به صورت تضمینی میباشد. شما میتوانید تقاضای حمل خودرو و تعمیرات و همچنین صافکاری و نقاشی انواع ماشین های ایرانی و یا چینی و حتی هیوندای و کیا و انواع اتومبیل های ساخت داخل و خارج کشور را به انرژی کار کاسپین بسپارید. همچنین سرویس کامل و خدمات جانبی هرگونه اتومبیلی را نیز میتوانید دریافت کنید.

شما میتوانید با شماره گیری 1693 و یا 43071-021 در جنوب تهران از ما خدمات را دریافت نمایید.

بازگشت به صفحه مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امداد خودرو فوری
09391171560