شرایط امداد خودرو ها یا همان امدادگران برای حضور در محل

امداد خودرو شرق تهران

شرایط امدادگران حاضر در امداد خودرو

معمولا در هر شغلی یا در هر حرفه ای که وجود دارد، نیازمند افرادی هست که شرایط اون کار رو داشته باشند. مثلا در شغل تاسیسات، مهارت و داشتن ابزار لازم از شرایط اجتناب ناپذیر انجام اون کار هستش. در امداد خودرو هم افرادی که در این حرفه هستند، باید یکسری شرایط رو داشته باشند که بتوانند فعالیت کنند. صرفا داشتن ابزار نمیتونه که دلیل بر موفقیت در انجام اون کار باشه! حتما باید مهارتی در اون زمینه وجود داشته باشه. که اون شخصی که اون کار رو انجامش میده بتونه به بهترین شکل و کامل انجامش بده. لذا فقط داشتن آچار دلیل این نمیشه که اون فرد امدادگر یا مکانیک خوبی هست.

از طرفی دیگه فقط مهارت برای انجام درست کاری، کافی نیست و یک فرد هرچقدر هم توی کارش مهارت داشته باشه باید ابزاری تو دستش داشته باشه. مثلا یه برنامه نویس کامپیوتر بدون نرم افزار های مخصوص نمیتونه برنامه بنویسه و نیازمند ایزارهای مخصوص خودش هست. پس امداد خودرو ها هم باید شرایط خدمت رسانی رو داشته باشند.

 

امداد خودرو سیار
امدادخودرو انرژی کار کاسپین دارای مجوز فعالیت از اتحادیه مربوطه

 

الزامات شرکت های امداد خودرویی

همونطور که افراد باید شرایطی رو داشته باشند تا بتونن کاری رو انجام بدهند، شرکت ها هم باید داری شرایطی باشن که بتونن به راننده ها خدمت ارائه نمایند. اولین الزام در این زمینه تجربه کافی و تخصص لازم برای انجام خدمات امداد خودرو هستش. نمونه مثالی که میتونم واسه این مساله بزنم که تو کشور ما ماشالله خیلی هم زیاد هستش، اینه که هرکسی یه پول زیادی بدست میاره و نمیدونه چجوری اون رو خرجش کنه، بدون داشتن دانش یا تخصص میره تو زمینه هایی فعالیت میکنه، که باعث ضرر رسوندن به وجهه اون حرفه و مشتریانش میشه. نمونه بارزش هم بساز بفروش هایی هستند که البته کم هم نیستند.

حالا ما تو کشورمون بسیاری از این شرکتهای خصوصی، بدون مجوز امداد خودرو رو داریم که باعث بی اعتمادی بعضی افراد نسبت به شرکتهای امداد خودرو شده. اولین شرط شرکت امداد خودرو تجربه تو اون کار هست،مورد بعدی داشتن تخصص حرفه ای هستش. از مواردی که میتونم بگم داشتن مجوز فعالیت از اتحادیه مربوطه هستش. دیگه اینکه یک دفتر برای رسیدگی و داشتن پشتیبانی هم جزو اون شرایطی هست که باید داشته باشند. داشتن نیروهای متخصص تو زمینه هم حمل خودرو، و هم زمینه مکانیک خودرو هم خیلی مهم هست. حتی اگر شده با مکانیکی های دارای تخصص فعالیت کنن، اگر خودشون مکانیک ندارند. همچنین داشتن خودروی مناسب برای حمل یا فرستادن مکانیک سیار، به محل مورد نظر از مواردی هست که در کنار موارد قبلی با همدیگه از جمله شرایط لازم برای فعالیت تو این عرصه میباشد.

 

امداد جاده ای کاسپین

الزامات مربوط به پرسنل امدادگر

پرسنل هم میبایست مانند شرکتهای امداد خودرو، دارای شرایط لازم برای امداد رسانی رو داشته باشند. اولین مورد مهارت اون امدادگر در زمینه هایی که بهش نیاز داره هستش. مثلا تو مکانیک خودرو سر رشته داشته باشه! تا حدودی هم نیاز به داشتن کمی مهارت در زمینه کمکهای اولیه هست. این در شرایطی هست که، برای حمل ماشین به صحنه تصادفی میره که حال سرنشینانش مساعد نباشه، که اگر زودتر از اورژانس رسید، بتونه حداقل به اونها تا مدتی رسیدگی لازم رو بکنه.

ابزار های مورد نیاز امدادگری حتما باید همراه اون امدادگر باشه، تا بتونه مشکلی رو اگر در اون محل قابع مرتفع شدن هست رو برطف کنه. به غیر از چعبه آچار، داشتن برخی قطعات مصرفی ماشین هم لازم هست. مثلا تسمه دینام یا شمع یا دیسک و صفحه و یا باتری و امثالهم که نیاز موقت راننده دچار مشکل شده رو حل بکند. میتونیم از روغن موتور، لاستیک زاپاس و کامپیوتر دستی هم برای عیب یابی رو جزو لوازم مورد نیاز بدونیم که امدادگر باید همراهش داشته باشد.

فعالیت امداد خودرو کاسپین

این شرکت دارای مجوز از اتحادیه مربوطه و دارای کادر مجرب و متعهد و متخصص، در زمینه امداد جاده ای میباشد. این شرکت با حدود 20 سال سابقه فعالیت و همکاری با 60 شرکت، بیش از 1000 مکانیکی مجاز در سراسر کشور و دارای مجوز میباشد. برای تماس با این شرکت و درخواست ارائه خدمات با شماره 1693 تماس حاصل فرمایید.

بازگشت به صفحه مقالات

One thought on “شرایط امداد خودرو ها یا همان امدادگران برای حضور در محل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امداد خودرو فوری
09391171560