سیستم عمیات امداد خودرو – امداد خودرو کاسپین

سیستم عملیات امداد خودرو

سیستم عملیات امداد خودرو

این سیستم شامل دو بخش سیستم حمل خودرو به صورت امداد خودرو و همچنین بخش تعمیرات خودرو، چه در محل و چه در تعمیرگاه میباشد. ما در این مقاله توضیحاتی در این باره به شما ارائه خواهیم داد. پس تا پایان این مقاله کوتاه با سایت امداد خودرو انرژی کار کاسپین همراه باشید.

مرحله اول؛ تماس امدادخواه با مرکز امداد خودرو

در مرحله اول، امداد خواه با شماره امداد خودرو در هر کجا که خودروی ایشان به مشکل برخورده، تماس حاصل میکند. با تماس امدادخواه با مرکز تماس، اپراتورها شماره و محل و عیوب وارده به خودرو را بررسی و به نزدیکترین امدادگر، اطلاع میدهند. امدادگر فورا با دریافت پیغام شرکت مربوطه، اقدام به رسیدگی و حرکت به سمت محل وقوع خرابی خودروی امدادخواه میکند. این مساله ممکن است در هرکجای سطح شهر اتفاق بیافتد. پس امداد خودرو شرق تهران، امداد خودرو جنوب تهران، امداد خودرو شمال تهران، امداد خودرو غرب تهران و امداد خودرو مرکز تهران، همیشه آماده به خدمت میباشند. البته پیشنهاد ما تماس با شماره سراسری 1693 بدون کد در سراسر کشور و تقاضای خدمات از شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین میباشد.

مرکز تماس امداد خودرو کاسپین

امداد خودرو کاسپین با شماره 1693 به صورت سراسری در خدمت شما میباشد

مرحله دوم؛ رسیدگی امدادگر و حضور در محل و ارائه خدمات

در این مرحله اپراتورهابه امدادگر خبرداده اند و امدادگر در اینجا به محل اعزام خواهد شد. پس از رسیدن به محل اول عیب یابی های لازم را انجام میدهد. چنانچه ایراد در حدی باشد که در محل رفع و رجوع شود، امدادگر در همانجا کار تعمیرگاه سیار را انجام میدهد. در صورتی که مشکل خودرو به اندازه ای باشد که امکان تعمیر اتومبیل در محل وجود نداشته باشد، امدادگر اقدام به حمل خودرو به نزدیکترین تعمیرگاه مجاز با رضایت امدادخواه و یا محلی که مد نظر امدادخواه هست، میکند.

مکانیک سیار

مرحله سوم؛ تعمیر در تعمریگاه و سرویس کامل اتومبیل امدادخواه

در این مرحله خودروی امدادخواه، به تعمیرگاه رفته و در آنجا عیب یابی کامل میشود. بعد از عیب یابی اقدام به تعمیر خودروی امدادخواه شده و با رضایت راننده، تعمیرگاه اقدام به سرویس کامل خودرو جهت پیشگیری از اتفاقات و مشکلات بعدی مینماید. البته بعضی از تعمیرگاهها این کارها را انجام نمیدهند و فقط اقدام به رفع مشکل فعلی اتومبیل میکنند. با این حال اگر امدادخواه به تعمیرگاهی مجهز و با خدمات خوب و بروز مراجعه نماید، اگر چه ممکن است هزینه بیشتری را متحمل بشود، اما از هزینه های چند برابری بعدی جلوگیری کرده است.

از شما همراهان عزیز که تا آخر این مقاله با امداد خودرو انرژی کار کاسپین همراه بودید، کمال تشکر را داریم. شما میتوانید برای دریافت خدمات امداد جاده ای با شماره 1693 در سراسر کشور و یا 67487-021 در تهران تماس حاصل فرمایید.

1 Comment

  1. erotik گفت:

    The $100 offer has expired. Any referral link you click on will say $50. Here is mine. Rozanne Pyotr Landmeier

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *