سیستم جامع امداد خودرو

امداد خودرو کاسپین

سیستم جامع امداد خودرو

وقتی ما از سیستم جامع امداد خودرو صحبت میکنیم، در واقع داریم نظم و یکپارچگی و استحکام شرکتهای فعال در زمینه امداد خودرو جاده ای را برای شما توصیف میکنیم. قطعا یک سازمان داری مجوز فعالیت میتواند این امکانات را داشته باشد. وجود ریشه و اصالت و تخصص در زمینه ای موجب پیدایش این سیستم امداد خودرو است.

وقتی از اصالت صحبت میکنیم، باید درنظر داشته باشیم که چقدر یک شرکت در زمینه ای که فعال است، ریشه دارد. و چه مقدار در این کار تسلط دارد که میتواند یک سیستم جامع برای خود راه اندازی کند.

 امداد خودرو در خدمت شما 

پس به این نتیجه میرسیم که یک سیستم جامع، درواقع یک ساختار کامل در زمینه امداد خودرو میباشد. سیستمی که تمامی بخش های یک سازمان را در بر میگیرد. از بخش پاسخگویی تا بخش مدیریت همه در دسته بندیهایی با نظم خاص هستند. از شما تقاضا داریم تا پایان این مبحث همراه ما باشید.

امداد خودرو
امداد خودرو انرژی کار کاسپین دارای سیستم جامع امداد خودرو

سیستم جامع امداد خودرو

اولین بخش در این سیستم امداد خودرو ، بخش مدیریت آن میباشد. مدیریت برای تمامی بخش ها تصمیم گیری مینماید. بخش بعدی ارتباطات مردمی میباشد. این بخش در تمامی قسمتهایی که مرتبط با تعامل شرکت با مخاطبان خود است فعالیت دارد. از پاسخگویی به تلفن در مورد نیاز مردم و امدادخواه ها تا نظرات، انتقادات و پیشنهادات مخاطبان، را دربرمیگیرد. بخش بعدی قسمت امدادگران و تجهیزات مستقر در جاده و یا همان یدک کش های حاضر در سطح شهر میباشد. این بخش وظیفه ویژه و مهمی در برابر مخاطبان و شرکت دارد. داشتن مهارت و تخصص بعلاوه تعهد و وجدان کاری اولین اصل حضور در این قسمت میباشد. چرا که رفتار آنها نشان دهنده رفتار و رسالت آن سازمان میباشد.

بخش مهم و اخرین بخش آن تعمیرگاه میباشد. در این بخش که هم میتواند تعمیرگاه سیار و هم حمل خودرو به تعمیرگاه ساکن میباشد، امدادخواه به نتیجه مطلوب خود میرسد. هرچه میزان رضایت مشتری از ارائه خدمات بیشتر باشد، آن سیستم به درستی عمل مینماید. وقتی یدک کش خودروی شما را به تعمیرگاه و یا همان مکانیکی حمل میکند، در آنجا عیب یابی(درصورت عدم عیب یابی توسط امدادگر) و تعمیر انجام میگیرد. در صورت نیاز به هرگونه سرویس اعم از تعویض لوازم مصرفی و حتی تعویض روغن در تعمیرگاه انجام خواهد شد. حتی امداد خودرو انرژی کار کاسپین نیز به صافکاری خودروهای شما نیز میپردازد. صافکاری انواع خودرو های ایرانی، خودرو های چینی و حتی خودروهای خارجی نظیر هیوندای و کیا را به

بهترین شکل انجام خواهد داد.

تعمیرگاه امداد خودرو

در تعمیرگاه امداد خودرو انرژی کار کاسپین، عیب یابی خودرو با تکنولوژی های جدید انجام میشود. پس از عیب یابی نسبت به تعمیر خودرو اقدام خواهد شد. در صورت موافقت امدادخواه نیز اتومبیل به صورت کامل سرویس شده و تحویل داده میشود. در صورت نیاز به صافکاری نیز آن هم با بهترین کیفیت انجام خواهد شد. مکانیکی و صافکاری خودروهای چینی و هیوندای و کیا نیز در کنار خودروهای ایرانی پذیرفته خواهد شد. شما میتوانید برای تقاضای سرویس های خواسته شده امداد خودرو با شماره 1693 به صورت سراسری در تمامی نقاط کشور، و با شماره 43071021 فقط در شهر تهران تماس بگیرید.

از شما کمال تشکر را داریم که تا آخر این مبحث با ما همراه بودید.

بازگشت به صفحه مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امداد خودرو فوری
09391171560