تلفن امداد خودرو مرکز تهران

تلفن امداد خودرو

شماره تلفن یدک کش

مرکز تهران معمولا شلوغترین قسمت شهر به علت وجود مراکز اداری و دولتی میباشد. همینطور محل عبور و مرور شهروندان از شرق به غرب یا از شمال به جوب و بالعکس است. پس طبیعی است که جزو شلوغترین معابر شهر تهران باشد. به علت زیادی ترافیک و تردد خودرو ها در این ناحیه همیشه و در بسیاری از ساعات شبانه روز شاهد ترافیک زیادی هستیم. این تعداد خودرو در سطح مرکز شهر تهران، رانندگان را نیازمند تلفن امداد خودرو مرکز تهران میکند.

حضور مستمر و شبانه روزی یدک کش و مکانیک سیار در خیابانهای این منطقه، به کم شدن ترافیک بسیار کمک میکند. منتها با وجود طرح ترافیک و لزوم خرید آن از سوی امداد خودرو ، کمتر تعمیرگاه سیار در مرکز شهر ورود میکند. و فقط در صورت لزوم و موارد اضطراری داخل طرح میشوند. البته بهتر است تمهیداتی انجام شود تا رانندگان امدادگر هم بتوانند در این قسمت بدون پرداخت هزینه ورود کنند. به این علت که یک شغل خدماتی است و برای کمک به ترافیک شهر مفید هستند.

مرکز تهران به نوعی مرکز خرید هم محسوب میشود و بسیاری از شهروندان تهرانی از سراسر شهر به مرکز میروند. بسیاری هم برای رفتن به محل کارشان از این قسمت شهر استفاده میکنند. شلوغی تهران به حدی است که حتی وسایل نقلیه عمومی هم کشش این تعداد جمعیت را ندارد. به این صورت که ترافیک خودرویی فقط بخش کوچکی از این تراکم میباشد. این تراکم جمعیت همچنین در ایستگاه های مترو بیشتر به چشم میخورد. پس در سطح شهر هم امداد خودرو وظیفه فوق العاده ای دارد.

با توجه به موارد گفته شده به شما پیشنهاد میکنیم که حتما تلفن امداد خودرو مرکز تهران به شماره 1693 را با خود به همراه داشته باشید. تا در صورت خرابی اتومبیلتان به سرعت به آن رسیدگی شود.

تلفن امداد خودرو

تلفن امداد خودرو در مرکز تهران

معمولا برای کسانی که در مرکز شهر تهران دچار خرابی اتومبیل خود میشوند، بسیار بار روانی وجود دارد. بسیاری راننده که برای رفتن به محل کار عجله دارند و دائم بوق میزنند. از طرفی شلوغی سرسام آور در آن محیط و رانندگان عصبانی که پشت شما مانده اند. پس به سرعت باید تلفن امداد خودرو مرکز تهران را بیابید تا از شر آن فشار روانی رها شوید. بعلاوه خود شما هم ممکن است که برای رفتن به محل کار عجله داشته باشید.

اولین فکری که به ذهن شخص میرسد جستجوی داخل گوگل میباشد. چون ساده ترین راه حل پیدا کردن شماره تلفن امداد خودرو همین راه است. راه های دیگر مانند تماس با سامانه 118 شرکت مخابرات هم وجود دارد که بعضا از این روش هم استفاده مینمایند. عده ای هم شماره نمایندگی های ماشین خود را دارند و از آنها تقاضای اعزام جرثقیل سیار میکنند.

پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات حمل خودرو و تعمیرات خودرو شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین میباشد. شرکت کاسپین با حدود دو دهه فعالیت در زمینه امداد خودرو اقدام به اعزام یدک کش و مکانیک سیار میکند. این فقط بخشی از خدمات قابل ارائه میباشد و خدماتی همچون سرویس اتومبیل و صافکاری و نقاشی هم در لیست خدماتمان وجود دارد. مکانیکی و صافکاری انواع ماشین های چینی و هیوندای و کیا و انواع خودروهای ساخت داخل هم در حوزه فعالیت امدادخودرو کاسپین میباشد.

شما میتوانید با شماره گیری 1693 بدون کد و یا 43071-021 در مرکز تهران و یا هرکجای سطح شهر تهران از ما تقاضای ارائه خدمات نمایید. و هرگونه عیب یابی و تعمیرات انواع خودرو و همچنین سرویس کامل اتومبیلتان را به ما بسپارید. همچنین با استفاده از خدمات صافکاری و نقاشی اتومبیل امداد خودرو کاسپین، خودروی خود را مانند روز اول تحویل بگیرید.

شماره تلفن امداد خودرو

بازگشت به صفحه مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امداد خودرو فوری
09391171560