تلفن امداد خودرو شرق تهران

تلفن امداد خودرو شرق تهران

تلفن یدک کش در شرق تهران

شرق تهران از نواحی بسیار پر تردد در سطح این شهر میباشد. تعداد بسیاری خودرو در شبانه روز از این محل تردد مینمایند و در خیابان های آن جابجا میشوند. ممکن است شخصی با خودروی خود در یکی از خیابانهای این ناحیه دچار مشکل شود و خودرویش خاموش شود. در این زمان فورا به تلفن امداد خودرو شرق تهران نیاز دارد تا به مشکلش رسیدگی شود. پس میبینیم که چقدر وجود یدک کش در شرق تهران ضرروی و لازم و اجتناب ناپذیر هست. ماشین هایی که اکثرا استفاده میکنند، معمولا سطح کیفی پایینی دارند. بعلاوه فناوری ساخت آنها به حدود 20 الی 30 سال گذشته برمیگردد.

پس باید انتظار همچین اتفاقاتی از خودرو های بی کیفیتی که ساخت داخل هم هستند داشته باشیم. لذا با این تفاسیر و وضعیت جاده ها بنظر میرسد بهترین راه داشتن یک شماره امداد خودرو در مخاطبین تلفن همراه است. متاسفانه با نبود فرهنگسازی لازم در مردم همیشه در لحظه وقوع اتفاق به فکر حل مشکل میافتیم. بسیاری از رانندگان عزیز هیچ شماره ای از جرثقیل سیار و یا همان یدک کش در تلفن همراه خود ندارند. و موقعی که هر نوع مشکلی برای اتومبیلشان پیش بیاید، به دنبال شماره تماس مکانیک سیار  میگردند. یا اگر تصادف کنند به دنبال شماره صافکاری و نقاشی اتومبیلشان میگردند.

خب شما ببینید در حالت پیشفرض جاده های شرق تهران دچار شلوغی و کمبود پارینگ است. در این ترافیک شلوغ اگر ماشین شخصی خراب شود، بسیاری از وقت رانندگان منتظر در صف گرفته میشود. پس همیشه پیشگیری بهتر از درمان است و داشتن حداقل یک شماره شرکت حمل خودرو و اعزام امدادگر یکی از ضروریات امروزه است. با این وجود که در خیابان های شرق تهران تعمیرگاه سیار و یا همان امداد خودرو وجود دارد، کمک بسیاری به مشکل ترافیک نمیکند.

تلفن امداد خودرو شرق تهران
تلفن امداد خودرو شرق تهران 43071-021 میباشد

تلفن تماس امداد خودرو در شرق تهران

امداد خودرو های زیادی در شرق تهران فعالیت مینمایند. شما بایستی در این زمینه دقت بسیاری بکنید، چرا که افراد سودجو به اسم امدادگر از رانندگان سوء استفاده و اخاذی میکنند. رانندگانی که بدون هیچ نشان هویتی و بدون مجوز از اتحادیه مربوطه اقدام به امدادگری در شرق تهران مینمایند. و به اتومبیل امدادخواه خسارات جبران ناپذیری وارد میکنند.

هستند کسانی که به اسم مکانیک در خیابان های شرق تهران گشت میزنند. و مردم از همه جا بیخبر را مورد کلاهبرداری قرار میدهند و پول هنگفتی دریافت میکنند. آنها به اسم امدادگر اقدام به دستکاری خودرو و برداشتن قطعات کمیاب و گران خودروی رانندگان بی اطلاع میکنند. پس حواستان بسیار در این مورد جمع باشد. و فقط به شرکت امداد خودرو معتبر و دارای مجوز اعتماد کنید.

پیشنهاد ما به شما شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین در زمینه خدمات امداد جاده ای است که دارای مجوز از ارگان های مختلف در این زمینه میباشد. شرکت انرژی کار کاسپین با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تعمیرات خودرو و اعزام یدک کش به محل در خدمت شهروندان ساکن در شرق تهران است. فقط کافیست با شماره 1693 تماس حاصل فرمایید تا امدادگران ما در اسرع وقت به خودروی شما رسیدگی کنند.

شرکت امداد خودرو انرژی کار کاسپین نه تنها در زمینه اعزام جرثقیل سیار و مکانیک سیار برای تعمیرات خودروی شما فعالیت میکند. بلکه در زمینه عیب یابی، مکانیکی، صافکاری و نقاشی و سرویس کامل هر نوع اتومبیلی در سراسر کشور فعالیت مینماید. همچنین متخصص در زمینه صافکاری و تعمیرات ماشین های چینی، محصولات کیا و هیوندای و انواع خودرو های خارجی و داخلی دیگر فعالیت مینماید. شما میتوانید برای دریافت هرگونه خدمات در زمینه خودرو در شرق تهران،با شماره های 43071-021 و یا 68487000-021 نیز تماس حاصل فرمایید.

تلفن امداد خودرو شرق تهران
برای تماس با شماره تلفن امداد خودرو شرق تهران با شماره 1693 تماس حاصل فرمایید.
بازگشت به صفحه مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امداد خودرو فوری
09391171560